Varné dosky

Varné dosky Franke

Varne dosky franke
Varné dosky Franke vytvorené s vášňou


Základom každej varné dosky značky Franke je dokonalý dizajn a pokročilé technológie, zhotovené pre dlhú životnosť. Ponúkame plynovésklokeramické a indukčné varné dosky, ktoré sú dokonale zladené s rúrami značky Franke a ďalšími doplnkami tak, aby ste si pre svoj domov mohli vybrať dokonalú kombináciu.


Výkon v kombinácii so štýlom


Varné dosky Franke s hladkým povrchom indukcie či sklokeramiky alebo klasickým varením na plyne vždy poskytujú presné ovládanie, aké nároční kuchári potrebujú. Séria Maris ponúka tiež digestory, kuchynské drezy, zatiaľ čo Crystal ponúka tiež rúry v rovnakom prevedení, takže môžete vytvoriť svoj jedinečný vzhľad.

Varné dosky Franke vytvorené s vášňou

Harmónia varnej dosky a odsávača pár


Franke ponúka 2 typy odsávačov pár vstavaných v pracovnej doske. Jeden typ – Mythos 2Gether – je už integrovaný v indukčnej varnej doske. Druhý typ – Mythos – možno kombinovať s rôznymi šírkami varných dosiek.

Harmónia varnej dosky a odsávača pár

Sklokeramické a indukčné varné dosky


Sklokeramické indukčné varné dosky Franke sú tenké a nenápadné, vybavené jedinečnou technológiou, radom funkcií a pýši sa elegantným vzhľadom.

Indukčné a sklokeramické varné dosky


Franke inovatývny dizajn horákov na ktorých budete efektývne pripravovať jedlá ako profesionáli. V našich sériách nájdete široký výber tvarov, dizajnov a povrchových úprav vrátane nehrdzavejúcej ocelečierneho a bieleho skla.

Plynové varné dosky

Láska k detailom


Každá varná doska je navrhnutá podľa najprísnejších technických noriem s cieľom preukázať dlhoročnú funkčnosť bez akýchkoľvek chýb. Skrátka maximálna presnosť v dizajne, vynikajúca kvalita povrchovej úpravy a najvyššia liga remeselného umenia.

Zbláznení do detailov

Jednotné prevedenie


V našej širokej ponuke nájdete všetky spotrebiče pre Vašu kuchyňu snov. Naša kompletná kolekcia vám ponúkajú jednotné vyhotovenie a špičkové funkcie. Iste nájdete ideálne štýl pre váš domov.

Súvisiace príspevky