Digestory

Prečo kupovať Elica digestory od certifikovaného predajcu?

Elica

Digestory sú kľúčovým prvkom v modernej kuchyni. Nielenže odstraňujú nepríjemné pachy a výpary, ale tiež pomáhajú udržiavať čistý a zdravý vzduch v domácnosti. Značka Elica je jedným z popredných výrobcov digestorov na svete, ktorý ponúka širokú škálu produktov pre rôzne potreby. Avšak, nie všetky digestory Elica sú rovnaké, a preto je dôležité vedieť, prečo by ste mali uprednostniť nákup od certifikovaných predajcov.

Záručný a pozáručný servis: Kúpou digestora Elica od certifikovaného predajcu získavate istotu, že v prípade akýchkoľvek problémov budete mať nárok na záručný servis. A čo je ešte lepšie, po uplynutí záručnej doby môžete využiť pozáručný servis, ktorý je často rýchlejší a efektívnejší ako u neoficiálnych predajcov.

Problémy s reklamáciou: Digestory Elica, ktoré neboli určené pre slovenský trh, môžu mať problémy v prípade reklamácie. To môže byť spôsobené rozdielnymi špecifikáciami produktu alebo nedostupnosťou náhradných dielov. Certifikovaní predajcovia však zabezpečujú, že všetky produkty sú určené pre slovenský trh a spĺňajú všetky miestne normy a predpisy.

Záruka a servis na mieste: Na digestory Elica zakúpené v certifikovanom eshope sa vzťahuje záruka. V prípade problémov s produktom príde servisný technik priamo k vám domov. Nemusíte sa obťažovať s odosielaním spotrebiča na servisné stredisko, čo šetrí váš čas a energiu.

Kvalita a autenticita: Certifikovaní predajcovia zabezpečujú, že všetky produkty sú originálne a spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Kúpou od nich sa vyhnete riziku zakúpenia falzifikátu alebo produktu nižšej kvality. Odborná pomoc a poradenstvo: Certifikovaní predajcovia majú špeciálne vyškolený personál, ktorý vám môže poskytnúť odborné poradenstvo pri výbere digestora a pomôcť vám nájsť ten správny produkt pre vaše potreby.

Záverom, kúpou digestora Elica od certifikovaného predajcu získavate nielen kvalitný produkt, ale aj mier pokojnej mysle vďaka záručnému a pozáručnému servisu, autenticite produktu a odbornej podpore. Investujte do kvality a dôveryhodnosti – vaša kuchyňa si to zaslúži!

Nástenný digestor
Nástenné digestory Elica

Nástenný digestor Elica je určený k Musíte na stenu. Pary je možné vyviesť do exteriéru, alebo s vhodným uhlíkovým filtrom použiť ako recirkulačný. Pri recirkulácii sa pachy čistia cez uhlíkový filter a vracajú sa späť do miestnosti. Nástenný digestor výrobcov obohatil či dizajnérske kúsky za pomoci spájania rôznych materiálov a farebného prevedenia. Úspora energie je tiež na prvom mieste a preto sa používa Eko motory LED osvetlenie, ktoré má zároveň aj dlhú životnosť. Nástenný digestor je dominantný prvok vašej kuchyne. Samozrejmosťou je jednoduchá montáž a ľahká údržba. Obsahom každého digestora je tukový filter, ktorý Vás zbaví mastnoty z výparov.

Silverline Model 4140 - Ostrovný digestor 90 cm - Nerez/číre sklo
Ostrovné digestory Elica

Ostrovné digestory Elica je určený na inštaláciu do stropu nad kuchynský ostrovček. Tento typ inštalácie je v súčasnej dobe veľmi obľúbený. Odsaté pary sa dajú vyviesť potrubím do exteriéru, alebo s vhodným uhlíkovým filtrom použiť ako recirkulačný. Modely ostrovčekových digestorov zavesených na oceľových lankách je možné použiť iba ako recirkulačné. Ostrovčekový digestor je ozdobou Vašej kuchyne. Kombinácia rôznych materiálov a farebných prevedení

Guzzanti GZ 443 - vstavaný digestor
Vstavané digestory Elica

Zabudované digestory Elica je stále viac vyhľadávaný pre jeho jednoduchú montáž do vrchnej skrinky kuchynskej linky. Flexibilita a úspora miesta je veľkým plusom pre každého zákazníka ktorý chce využiť každý kúsok kuchynského priestoru. Zabudovaný digestor sa delí na čelo zabudovaný alebo z výsuvným čielkom na spodnej strane skrinky. Sú v ponuke v rozmeroch skrinky 50, 60, 80, 90, 120 cm. V rôznych farebných a materiálových kombináciách ako aj si vybrať či ho budete používať ako recirkulačný alebo ho potrubím vyvediete do exteriéru. V prípade recirkulácie treba zvoliť správny uhlíkový filter a vývod vzduchu musí byť vyvedený potrubím či už pevným alebo flexibilným von zo skrinky. Najjednoduchšie kolmo hore cez vrch skrinky. Je si naozaj z čoho vybrať. Obsahom každého zabudovateľného digestora je tuhový filter ktorý zbaví pary mastnoty.

Elica NikolaTesla ONE BL A/83 - verzia s odťahom vzduchu do exteriéru - Indukčná varná doska s odsávačom pár - Detail 1
Eliva NikolaTesla

Elica NikolaTesla je výrazným produktom v oblasti kuchynskej techniky. Tento názov nie je len odkazom na známeho vynálezcu Nikola Teslu, ale je to aj symbol inovácií a pokroku v dizajne a funkčnosti kuchynských spotrebičov. Jedná sa o kombinovaný indukčný varný panel s integrovaným odsávačom výparov. Zariadenie teda kombinuje funkcie varnej dosky a digestora v jednom. Využívanie elektrickej energie na ohrev hrncov, ktorá je známa svojou efektívnosťou a rýchlym ohrevom. Odsávač pár je zase založený na moderných technológiách pre maximálnu účinnosť a tichú prevádzku. Elica NikolaTesla je známa svojim minimalistickým dizajnom. Povrch je hladký, čo umožňuje ľahkú údržbu a zároveň esteticky dopĺňa modernú kuchyňu. Viacero pokročilých funkcií, ako sú automatická detekcia nádob, rôzne režimy odsávania výparov, a často aj dotykové ovládanie pre intuitívne používanie. Ako väčšina moderných kuchynských spotrebičov, aj tento model je navrhnutý s dôrazom na energetickú úspornosť.

Súvisiace príspevky