O NÁS

PROFILINE SK S.R.O.

NAŠA SPOLOČNOSŤ PONÚKA

KVALITNÉ PRODUKTY

Pri zaraďovaní produktov do našej ponuky dbáme o ich prvotriednu kvalitu. V našej ponuke nájdete len tie na najkvalitnejšie produkty od najlepších svetových značiek a výrobcov.

NAJLEPŠIE CENY

Garantujeme Vám najnižšie ceny tovaru produktov v našom e-shope digestor.sk. Pokiaľ nájdete rovnaký tovar s nižšou cenou v inom obchode garantujeme Vám rovnakú cenu. Stačí keď pri objednávke tovaru vložíte link s nižšou ponukou do poznámky (nevzťahuje sa na tovar vo výpredaji alebo tovar určený do iných krajín).

ŠIROKÝ SORTIMENT

Na stránke nášho elektronického obchodu Vám ponúkame pestrý výber, digestorov, kuchynských drezov, batérií a príslušenstva v rôznych materiálových a farebných prevedeniach od niekoľkých svetových výrobcov.

RÝCHLOSŤ DODÁVOK:

Našou prioritou je rýchle dodanie tovaru priamo k Vám. Ak je vybraný tovar skladom, snažíme sa o jeho čo najrýchlejšiu expedíciu.

‎ODBORNOSŤ

Vďaka odbornému vzdelaniu, skúsenostiam a dlhoročnému pôsobeniu na trhu s kuchynskými drezmi a doplnkami Vám vieme zaručiť profesionálny a odborný prístup.

‎ÚSTRETOVOSŤ

Pri výbere toho správneho produktu pre Vašu kuchyňu Vám kedykoľvek telefonicky alebo písomne radi poradíme. Sme mladý a profesionálny tím, a naši dizajnéri Vám radi poradia a navrhnú aj jedinečné a originálne riešenie.