Varné dosky

Varné dosky Franke prinášajú vášeň.

Varne dosky Franke prinasaju vasen

Základom každé varné dosky značky Franke je prelomový dizajn a pokročilá technológia zhotovená tak, aby vám slúžila dlhé roky. Ponúkame indukčné, sklokeramicke i plynové varné dosky, ktoré sú zladené s rúrami a ďalšími doplnkami tak, aby ste si pre svoj domov mohli vybrať dokonalú kombináciu.

Indukčné a sklokeramicke varné dosky

Indukčné a sklokeramicke varné dosky Franke sú tenké a nenápadné, vybavené inovatívnou technológiou, radom funkcií a pýši sa elegantným vzhľadom.

Indukčné a sklokeramické varné doskyDokonalé spojenie indukcie s odsávačom pár

Mythos 2Gether a Maris – odsávače par vstavané v indukčnej varnej doske. Perfektná integrácia. Odsávanie je aktivované automaticky, akonáhle je varná doska v prevádzke.

Dokonalé spojenie indukcie s odsávačom párPlynové varné dosky

Varte efektívne ako profesionáli vďaka inovatívnemu dizajnu horákov Franke. Naše rady ponúka niekoľko variánt rozloženia horákov a povrchov – nerezčierne sklo či mosadz a čierna mat.

Plynové varné doskyVýkon a štýl

Varné dosky Franke s hladkým povrchom indukcie či sklokeramiky alebo klasickým varením na plyne vždy poskytujú presné ovládanie a užitočné funkcie, aké nároční kuchári potrebujú.


Cook Assist Mythos

Cook Assist Mythos

Rada Mythos umožňuje funkcia Cook Assist prístup k 3 špeciálnym funkciám: EasyCook (umožňuje voľbu z 9 kategórií jedál ako je mäso, omáčky, zelenina a i., s rôznymi spôsobmi ich prípravy), ProCook (táto funkcia rozdeľuje varnú dosku do štyroch varných zón, ktoré aktivuje súčasne na prednastavenú úroveň výkonu. Umožňuje Vám presúvať hrniec z jednej oblasti do inej, takže môžete pokračovať vo varení pri rôznych teplotách) a FlexPro (tj. využitie celej varnej dosky ako jednej varnej plochy).


Cook Assist Maris a Smart

Cook Assist Maris a Smart

U indukcií rady Maris Cook Assist Maris a Smart umožňuje funkcia Cook Assist výber zo 4 špeciálnych prednastavených funkcií: Rouzpouštění, Udržiavanie teplého jedla, Varené na miernej teplote a Var.Flexi zóny

Flexi zóny

Franke indukčné varné dosky sú dostupné s niekoľkými možnosťami tzv. flexi zón, alebo aj prepojenie varných zón. Bridge – jednoduché spojenie dvoch štandardných okrúhlych zón s medzerou medzi dvoma zónami. Dostupné u väčšiny indukčných varných dosiek radu Smart. Flexi zóna – spojenie dvoch hranatých induktorov prakticky bez medzery. Toto funkčné riešenie garantuje rovnaký varný výkon v celej spojenej zóne. Dostupná u indukčných varných dosiek radu Maris. FlexPro zóna – spojenie multi zón umožňujúci úplnú flexibilitu používania v zmysle množstva nádob rôznych veľkostí umiestnených súčasne. Dostupná u indukčných varných dosiek radu Mythos.


Súvisiace príspevky