Digestory

Naber THERMOBOX 150 – revolúcia v tepelnej izolácii

Naber THERMOBOX 150

Dnešné domácnosti a výhody smerujú k vyššej energetickej účinnosti a udržateľnosti. V oblasti vetrania a klimatizácie je kľúčová len efektívnosť zariadení, ale aj ich schopnosť minimalizovať straty tepla. V tomto kontexte sa Naber THERMOBOX 150 javí ako pravý game-changer.

 

Vysoká účinnosť izolácie

Systém Thermobox sa pýši trojitým radom spätných klapiek s magnetickým zatváraním, čo vytvára dve úplne izolované komory. Hodnota súčiniteľa prechodu tepla U je len 2,2 W / (m2K), čo je výrazný rozdiel oproti bežným spätným klapkám, ktorých hodnota dosahuje často až 25 W / (m2K). Toto číslo nám hovorí, že tepelne izolačné vlastnosti THERMOBOX 150 sú porovnateľné s modernými oknami s izolačným sklom.

Magnetické zatváranie

Vetracie systémy môžu byť často zdrojom hluku, najmä pri silných nárazoch vetra. Vďaka inovatívnemu magnetickému systému zatvárania klapiek Thermoboxu je tento problém minulosti. Oproti bežným riešeniam, kde môže dochádzať ku klepaniu, ponúka Thermobox tichú a efektívnu prácu.

Ideálna voľba pre moderné stavby

Ako sme už uviedli, Thermobox je výnimočná v oblasti tepelnej izolácie. Je preto ideálnou predovšetkým pre nízkoenergetické stavby, kde je kladený dôraz na minimalizáciu energetických strát, ale aj pre sanácie starších budov, ktoré môžu zlepšiť svoju energetickú efektívnosť.

Záver

V časoch, keď hľadajú riešenia pre udržateľný a energický poskytnúť život, je Naber THERMOBOX 150 pravým krokom správnym smerom. Jeho vysoká izolačná schopnosť, kombinovaná s tichým a spoľahlivým chodom, robí z neho ideálne pre každý vetrací systém. Ak premýšľate nad modernizáciou svojho vetracieho systému alebo stavte nový dom, rozhodne zvážte tento produkt vo svojich plánoch.

Efektívna uspora energii

Naber E-Jal Col 150 Stenová príruba s Thermoboxom a vonkajšou nerezovou mriežkou

342,00 
Naber E-Jal Col 150 Stenová príruba s Thermoboxom a vonkajšou nerezovou mriežkou s nastaviteľnou dĺžkou 350 - 500 mm, vhodná aj pre nízkoenergetické stavby.

Naber THERMOBOX 150 – spätná termo klapka

99,00 
Naber THERMOBOX 150 - spätná termo klapka s rozmerom 148 x 77 mm, vhodné do nízkoenergetických stavieb.