Kuchynské batérie

Batérie Franke Icon – budúca legenda

Baterie Franke Icon–buduca legenda

Batérie Icon – budúca legenda

Stelesnenie súčasného moderného štýlu, batérie Icon, odrážajú organické tvary prírody, prinášajú vašej kuchyni moderný, nadčasový a zároveň uvoľnený vzhľad.

Kombinácia moderného dizajnu inšpirovaného prírodou a radou úžasných technológii.
Dokonalá rovnováha medzi estetikou a funkčnosťou.

Batéria Icon s vyťahovacou koncovkou s reguláciou sprcha/prúd alebo variant s ergonomickým ovládaním bez sprchy

FG 5188 Icon – Vyberte si batériu Icon so špeciálnym perlátorom pre laminárni prúd vody. jednoducho zabraňuje striekaniu vody. Batéria taktiež ponúka ergonomicky pohodlné prepínanie sprčka/prúd pre ešte pohodlnejšie používanie.

FG 5185 Icon – Alebo si vyberte batériu s otočným ramienkom a ergonomickým ovládaním spredu pre jednoduchšie použitie aj so špinavými rukami. Aj tento model disponuje laminárnym prietokom vody pre čistejšiu, tichšiu a pohodlnú prácu v kuchyni.

Tenké telo batérie s vysoko umiestneným tokom vody

Vďaka vysoko umiestnenému toku vody je napríklad i umývanie veľkých nádob o niečo jednoduchšie.

Vyťahovacia koncovka s prepínaním sprcha/prúd

Vyťahovacia koncovka s možnosťou prepnutia na dva typy sprchového prúdu uľahčuje prácu pri umývaní riadu a príprave potravín. Výkonný priamy prúd použijete pre čistenie zaschnutých zbytkov na riadoch a jemnejší prúd pre umývanie potravín. Všetko jednoduchým stlačením tlačitka.

Laminárny prietok vody

Krištáľovo čistý prúd vody vďaka laminárnemu prietoku. Prajete si čistý a veľmi tichý prúd vody z Vašej kuchynskej batérie? Je to možné u batérií so špeciálnym perlátorom pre laminárny prietok vody, ktorý znižuje turbulenciu vzduchu. Zabráňuje sa tak striekaniu vody a preto je používanie danej batérie ešte oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

Súvisiace príspevky