Rúry na pečenie, Varné dosky

Teka rúra a varná doska na European Product Design Awards

Teka rura a varna doska na European Product Design Awards

V Teka im to s designom naozaj ide. Pretože sa im opäť podarilo získať ocenenie za design našich produktov, tentoraz na prestížnej akcii European Product Design Awards. Bodovali s rúrou Teka SteakMaster a hybridnou varnou doskou, ktorá kombinuje indukciu a plyn. Sú veľmi vďační, že ľudia ich prácu cenia a veria, že aj vy si radi svoju kuchyňu vybavíte kvalitou a prémiovým dizajnom.

Bodujú na EPDA

Víťazom hlavnej ceny v profesionálnych kategóriách na European Product Design Awards sa stala rúra Teka SteakMaster. Hybridná varná doska kombinujúca plyn a indukciu medzitým zvíťazila v kategórii Top Design. Čestné uznanie si potom odniesli varné dosky Gas on Glass, drezy Universe a séria spotrebičov VarioPro. Máme obrovskú radosť, že sa vám môžeme pochváliť takýmito výsledkami. Sú dôkazom, že našu prácu odvádzame dobre. European Product Design Award je totiž jednou z najprestížnejších a najkonkurencieschopnejších svetových cien, ktorá predstavuje to najlepšie v európskej a medzinárodnej inovácii a kreativite.

SteakMaster: kvalita reštaurácie u vás doma

Rúra SteakMaster je prvou a jedinou rúrou schopnou pripraviť dokonalý ribeye steak rovnako ako profesionálny kuchár. Vďaka exkluzívnemu grilu, ktorý zvládne vyhnať teplotu až na 700ºC po celom povrchu a použitie špeciálnych liatinových roštov rúra zaistí, že mäso získa chrumkavú textúru a nestratí nič zo svojej šťavnatosti. A čo viac, obsahuje 20 exkluzívnych automatických programov na prípravu rôznych receptov, ktorým prispôsobí teplotu a dĺžku pečenia. Jediné, čo sa sa musíte postarať vy je výber obľúbeného mäsa.

Hybridné varné dosky: to najlepšie z oboch svetov

Kombinácia plynu a indukcia spoločne, v jedinom priestore sú úplnou flexibilitou. Táto varná doska kombinuje rýchlosť indukcie s tradíciou plynu – oba systémy spolu perfektne spolupracujú. Indukčná strana varnej dosky vám okrem 3 priamych funkcií (varenie, topenie a udržovanie tepla) ponúkne aj funkciu MultiSlider, ktorá umožňuje ovládať každú varnú zónu ľahko a samostatne s vysokou presnosťou. Jednoduchým skĺznutím prsta si zvolíte požadovanú teplotu.

Medzitým máte strane plynu k dispozícii 9 rôznych úrovní intenzity na rôzne druhy varenia. Poloha 1 sa používa na udržiavanie teploty jedla; 2 a 3 sú určené na tavenie a varenie vo vodnom kúpeli; 4 a 5 poskytujú dokonalé teploty na varenie cestovín a zeleniny; 6 a 7 sa používajú na vyprážanie a dusenie; a 8 a 9 pre hlboké vyprážanie. Nemusíte obetovať najnovšie technológie, aby ste si užili tradičné varenie. Môžete mať všetko v jednom.

Plyn na skle: ovládnite plameň

Varné dosky Gas on Glass, určené pre nadšencov tradičného varenia na plyne, sú vybavené systémom ExactFlame, ktorý vám umožňuje riadiť intenzitu plameňa jednoduchším a presnejším spôsobom. Vyberáte si z rozsahu výkonu od 1 do 9. A čo viac, tieto varné dosky detekujú, či plameň zhasol a automaticky preruší prívod plynu, aby sa predišlo prípadným nehodám.

Ich ergonomický dizajn a intuitívne ovládanie vám umožnia vychutnať si kontrolu a presnosť pri každom varení. Využívajú technológiu, ktorá sa nespolieha na to, že zapaľovač vytvorí iskru a plameň sa tak zapáli. Disponuje automatickým zapaľovaním, ktoré sa generuje pri otočení gombíka, a ponúka tak maximálnu bezpečnosť.

Súvisiace príspevky