Varné dosky

Kombinovaná varná doska Teka

Kombinovana varna doska Teka

Kombinovaná varná doska Teka, ktorá využíva technológie plynovej aj indukčnej prevádzky, je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú flexibilitu a vysoký výkon v kuchyni. Tento výrobok prináša to najlepšie z oboch svetov, umožňujúc užívateľom využiť tradičné varné metódy na plyne alebo rýchle a energeticky účinné indukčné varenie.

 

Kombinovaná varná doska Teka

Teka JZC 64322 ABN BK

509,00 

Teka JZC 64322 ABN BK kombinovaná varná doska indukcia/plyn, Šírka 60 cm, Dotykový ovládač Multislider, časovač varenia, Bezpečnostné blokovanie, Indikátory zvyškového tepla, 2 indukčné varné zóny + 2 plynová, Systém automatického zapaľovania, Tvrdené sklo, Výkon (plyn): 4,0 kW, Výkon (indukcia): 3 500 W, záruka 5 rokov.

Vytvorte si vlastný set spotrebičov zo zľavou až 7%.

Kuchynské drezy
Kuchynské batérie
Košové systémy
Drviče odpadu
Umývačky riadu
Mikrovlnné rúry
Vinotéky
Vstavané rúry
Chladničky
Kávovary

Teka JZC 95314 ABN BK

699,00 

Kombinovaná varná doska indukcia/plyn Teka JZC 95314 ABN BK, Šírka 90 cm, Dotykový ovládač Multislider, časovač varenia, Bezpečnostné blokovanie, Indikátory zvyškového tepla, 4 indukčné varné zóny + 1 plynová, Systém automatického zapaľovania, Tvrdené sklo, Výkon (plyn): 4,0 kW, Výkon (indukcia): 7 200 W, záruka 5 rokov.

Vytvorte si vlastný set spotrebičov zo zľavou až 7%.

Kuchynské drezy
Kuchynské batérie
Košové systémy
Drviče odpadu
Umývačky riadu
Mikrovlnné rúry
Vinotéky
Vstavané rúry
Chladničky
Kávovary

Indukčná technológia je považovaná za jednu z najefektívnejších foriem varenia. Zahrieva iba dno hrnca alebo panvice, čím minimalizuje stratu tepla a zvyšuje energetickú účinnosť. Táto technológia navyše umožňuje rýchlejšie a presnejšie nastavenie teploty, čo vedie k lepším výsledkom pri varení.

Na druhej strane, plynová varná doska je obľúbená pre jej schopnosť poskytnúť rovnomerné teplo a rýchle odozvy na zmeny v nastavení teploty. Táto vlastnosť je obzvlášť užitočná pri varení receptov, ktoré vyžadujú presné riadenie teploty.

Kombinovaná varná doska Teka ponúka všetky tieto výhody v jednom elegantnom a kompaktnom balení. S jej pomocou môžete ľahko prepínať medzi rôznymi typmi varenia, podľa toho, čo vyhovuje vášmu aktuálnemu receptu najlepšie.

Ďalšou výhodou tejto kombinovanej varnej dosky je jej dizajn. Je vytvorená tak, aby bola nielen funkčná, ale aj esteticky príjemná. S jej moderným a čistým vzhľadom bude vaša kuchyňa vyzerať elegantne a moderno.

Bezpečnosť je ďalším dôležitým aspektom, na ktorý by sme nemali zabudnúť. Teka kombinovaná varná doska je vybavená viacerými bezpečnostnými funkciami, vrátane detekcie nádob, automatického vypnutia a blokovania ovládania, čo znižuje riziko nehôd v kuchyni. Udržiavanie tejto dosky v čistote je tiež pomerne jednoduché. Indukčná časť je hladká a bez škár, čo umožňuje jednoduché utieranie špinavých miest. Plynová časť je vybavená odnímateľnou liatinovou mriežkou.

Teka Sada hrncov 9 dielov

199,00 
Teka Sada hrncov 9 dielov nerez pre široké využitie plyn/indukcia a sklokeramika.

Súvisiace príspevky