Digestory

Kuchynské batérie Franke Active New

franke fn 4089031 active new 3

Výnimočný dizajn, vo vnútri i navonok

Naše kuchynské batérie Active New ponúkajú to najlepšie z dvoch svetov – dizajn a udržateľnosť. S dvoma možnosťami dizajnu, z nich každá je k dispozícii v rade úžasných moderných povrchových úprav.

Viac ako sa na prvý pohľad zdá

Inšpiratívna navonok, inovatívna vo vnútri, naše batérie Active New urobia všetko čo potrebujete iba s menším množstvom vody.

ECO kartuše

Tajomstvom šetrnosti k životnému prostrediu je ECO kartuša, navrhnutá tak, aby obmedzovala prietok i teplotu, pomáha aktívne šetriť vodu i energiu.

Štýlovo udržateľné – technológia pre úsporu vody

Vďaka stupňovitému ovládaniu páčky je možné znížiť spotrebu vody o 50%. Pri otvorení na 50% preteká batériou dostatočné množstvo vody s dostatočným tlakom, pri vhodnej teplote. Či už plníte kanvicu alebo umývate riad. To vám pomôže spotrebovať o 50% menej vody a ušetriť energiu = zníženie nákladov a zníženie dopadu na životné prostredie. Batériu je samozrejmé možné otvoriť na 100%.

Obmedzenie prietoku teplej vody

Pootočením kolieska na kartuši môžete obmedziť maximálnu možnú teplotu vody tečúcej z batérie. Nižšia spotreba tečúcej vody = úspora energie na jej ohrev. Vždy postupujtepodľa návodu na inštaláciu.

Laminárny prietok vody

Ale to nie je všetko, batérie Active New sú taktiež vybavené perlátorom s laminárnym prietokom vody, ktorý poskytuje krištáľovo čistý, nestriekajúci prúd vody.

Sprcha/Prúd

Prepínanie medzi sprchou a silnejším prúdom na koncovke batérie uľahčuje oplachovanie ovocia zeleniny, odstraňovanie odolných nečistôt na riade a taktiež sa ľahšie dostane do každej časti drezu čo zjednodušuje čistenie.

Súvisiace príspevky