Kuchynské batérie

Franke Atlas Neo Sensor

Franke Atlas Neo Sensor

Bezdotyková batéria pre súčasnú kuchyňu

V súčasnosti veľa z nás trávi v kuchyni oveľa viac času ako tomu bolo v minulosti. Hľadáme jednoduché a ekologické riešenie pre zlepšenie hygieny v domácnosti. Zoznámte sa preto s novou bezdotykovou kuchynskou batériou Franke Atlas Neo Sensor, navrhnutou tak, aby spĺňala dnešné striktné požiadavky hygieny, udržateľnosť a pohodlné používanie.

Bezchybná a bezdotyková

Vzhľad batérií Atlas Neo Sensor vychádza z populárnej Franke dizajnovej klasiky, batérie Atlas Neo. Vyberte si z variant prevedenia: ramienková bez vyťahovacej koncovky, s vyťahovacou koncovkou a s vyťahovacou koncovkou sprcha/prúd, farebným prevedením celonerezová alebo celonerezová čierna. Ponúkame dlhoročnú hodnotu a štýlový nadčasový dizajn.

Tá správna batéria pre vašu kuchyňu

Kuchyňa je miesto, kde trávime veľkú časť dňa. Tu spoločne varíme, jeme a prežívame čas s rodinou, často sa tu stretávame s priateľmi. A pre mnoho činnosti, ktoré v kuchyni robíme, potrebujeme použiť batériu. Mať bezdotykovú batériu v kuchyni tak dáva zmysel z viacerých praktických dôvodov!

Môžete sa dotknúť – alebo nie

Atlas Neo Sensor je hybridná zmiešavacia kuchynská batéria. Môžete ju ovládať bezdotykovo prostredníctvom infračerveného senzoru alebo štandardne páčkou na strane batérie.

Inšpiratívne Intuitívne

Celkom intuitívne zistíte, že ovládanie batérie Atlas Neo Sensor je jednoduché: infračervený sensor, ktorý okamžite reaguje na pohyb ruky vo vzdialenosti 5-10 cm a na jedno spustenie napustí batéria cca 2,5 l vody, pretože sa automaticky uzavrie po 30 sekundách! Pre umývanie veľkých kusov riadu použite štandardné manuálne ovládanie.

Vyšší stupeň v udržateľnosti

Kuchynská batéria je jedným z najpoužívanejších miest v domácnosti. A je to väčšinou miesto, kde dochádza k plytvaniu vody – často si toho ale ani nevšimneme.

Teplotu vody pre bezdotykové senzorové ovládanie si vopred nastavíte, ale zároveň ju môžete kedykoľvek zmeniť. Aby ste dosiahli zníženie nákladov, doporučujeme nastaviť teplotu príjemne chladnú. A štandardné manuálne ovládanie páčkou používajte v prípade, že potrebujete teplejšiu alebo chladnejšiu vodu.

Umývanie rúk bez plytvania vody!

Aj umývanie rúk je jednoduché – vlastne dokonca zábava a navyše s každým umývaním znižujete spotrebu vody. Iba malá zmena pri používaní, t.j. zastavenie vody pri použití mydla, úspora najmenej 3 litre vody pre každom umytí a tým sa zníži spotreba o 50 %.

Menej dotyku znamená menej baktérií

Batéria Atlas Neo Sensor je bezdotyková, takže neprispieva k množeniu baktérii, zostane bez nečistôt, otlačkov prstov a šmúh, tzn. o veľa čistejšie ako Vaše predchádzajúce štandardné kuchynské batérie.

Ovládanie pačky u batérie môže byť pre deti ťažké. To ale neplatí u Atlas Neo Sensor, ktorá práve vďaka senzorovému ovládania ponúka bezpečný a zábavný spôsob, ako zlepšiť hygienu rúk detí i dospelých!

Bezdotyková pre kohokoľvek

Ovládanie pačky u batérie môže byť pre deti ťažké. To ale neplatí u Atlas Neo Sensor, ktorá práve vďaka senzorovému ovládania ponúka bezpečný a zábavný spôsob, ako zlepšiť hygienu rúk detí i dospelých!

Nastavenie teploty

Teplotu vody pre bezdotykové senzorové ovládanie si vopred nastavíte, ale zároveň ju môžete kedykoľvek veľmi ľahko zmeniť jednoduchým pootočením regulácia teploty na ovládacom boxe.

Nerezová oceľ je nadčasová oceľ

Atlas Neo Sensor je vyrobená z pevnej bezpóritovej ocele, tzn. že hrdza, vodný kameň ani ostatné nečistoty nemôžu rásť vo vnútri alebo na batérii, tým neposkytujú priestor pre množenie nežiadúcich baktérii v skrytých miestach. Batérie sa veľmi jednoducho čistia vďaka hladkému povrchu a jednoduchému dizajnu.

Súvisiace príspevky