• -12%
Teka Simpla 45 B-TG - Hliníkovo sivá - Granitový kuchynský drez
  • Teka Simpla 45 B-TG - Hliníkovo sivá - Granitový kuchynský drez
  • Teka Simpla 45 B-TG - Nákres drezu

Teka Simpla 45 B-TG

169,00 €
148,72 € Zľava 12%
S DPH

Granitový drez Simpla 45 B-TG obojstranný s rozmermi 860 x 500 mm, Jednodrez s odkvapom, hĺbkou 190 mm, 2 x predpripravené otvory na vyklepnutie, Minimálna šírka skrinky 45 cm, Excentrické ovládanie, Montáž na dosku/pod dosku, Kompletný sifón s odbočkou na umývačku riadu.

Vytvorte si vlastný set zo zľavou až 7%.

Metalické batérie
Granitové batérie
Košové systémy
Dávkovače saponátu
Drvič odpadu
Digestory
Spotrebiče
Farebné prevedenie
Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

 

Záleží nám na Vás!

 

Doprava nad 100€ zadarmo!

 

Príprava otvorov pre drezy!

 

100% garancia vrátenia peňazí!

Teka Simpla 45 B-TG - Granitový drez


Obojstranný drez TEKA SIMPLA 45 B-TG je jednodrez s odkvapom v jednoduchom a peknom prevedení z materiálu tegranit s hĺbkou vaničky 190 mm a celkovými veľkostnými parametrami drezu 860 x 500 mm. Granitový drez TEKA SIMPLA 45 B-TG je určený výhradne na montáž do minimálnej šírky skrinky s rozmerom 45 cm.

Pre zabudovanie drezu na pracovnú dosku :
na dosku Zabudovanie zhora - klasické zabudovanie kuchynského drezu zhora na pracovnú dosku ponúka veľkú rozmanitosť, jednak veľký výber drezov granitových, nerezových, kompozitných či sklenených, ktoré sú vhodné pre tento typ osadenia, a taktiež je vhodný pre všetky typy materiálov pracovných dosiek. Táto montáž kuchynského drezu je veľmi jednoduchá a rýchla.
Minimálna šírka pre osadenie na dosku - skrinky potrebná pre správne osadenie kuchynského drezu do spodnej kuchynskej skrinky.
Parametre :
Materiál Tegranit
Rozmery drezu 860 x 500 mm
Rozmery výrezu 840x480 mm
Rozmer vaničky 335 x 420 mm
Hĺbka vaničky 190 mm
Excentrické ovládanie Áno
Tvar drezu Jednodrez z odkvapom
Orientácia drezu Obojstraný
V DODÁVKE
sifón pre úsporu miesta 6/4 s odbočkou na umývačku riadu
2 predvŕtané otvory na vyklepnutie
úchyty


Orientácia drezu
Dôležitým parametrom pre výber správneho typu drezu je priestorová orientácia hlavnej vaničky. TEKA SIMPLA 45 B-TG sa radí medzi obojstranný - univerzálny typ drezu, ktorého situovanie vaničky možno natočiť podľa potrieb zákazníka a to buď na pravú, alebo ľavú stranu.

Vyrážanie otvorov
Drez TEKA SIMPLA 45 B-TG disponuje dvoma predfrézovanými otvormi určenými na vyklepnutie zo spodnej časti drezu, z lícovej časti otvory nie je vidieť. Predfrézované otvory majú štandardný rozmer 35 mm a sú určené pre inštaláciu batérie, alebo ďalšieho príslušenstva. Vyrážať otvory je možné zásadne z lícovej - vrchnej strany drezu.


Výrobca TEKA

Nemecká spoločnosť TEKA je spoľahlivým výrobcom kuchynského vybavenia a radí sa k svetovým značkám, ktoré určujú nový smer vo vývoji a zdokonaľovaní použitých technológií v domácnostiach a priestoroch profesionálnych kuchýň. Tegranitové drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie tohto výrobcu, vďaka tomu je možné úplné zladenie a ucelený vzhľad zvoleného setu.

3 položky

Tabuľka dát

Materiál
Granitové drezy
Montáž
Na dosku, pod dosku
Orientácia
Obojstranný
Šírka
450 mm
Šírka skrinky
450 mm
Excentrické ovládanie
Nie
Rozmer drezu
860 x 500 mm
Rozmer výrezu
840 x 480 mm
Predpripravene otvory
2
Vyhotovené otvory
Nie
Hĺbka vaničky
190 mm
Záruka
2 roky
Otvor drezu
ø 9cm (3,5 ")

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU