• -12%
Teka Cara 45 B-TG - Čierna metalická - Granitový kuchynský drez
  • Teka Cara 45 B-TG - Čierna metalická - Granitový kuchynský drez
  • Teka Cara 45 B-TG - Nákres drezu

Teka Cara 45 B-TG

228,00 €
200,64 € Zľava 12%
S DPH

Granitový drez Cara 45 B-TG obojstranný s rozmermi 795 x 460 mm, Jednodrez s odkvapom, hĺbkou 180 mm, 2 predpripravené otvory, Minimálna šírka skrinky 45 cm, Excentrické ovládanie, Montáž na dosku/pod dosku, Kompletný sifón s odbočkou na umývačku riadu.

Vytvorte si vlastný set zo zľavou až 7%.

Metalické batérie
Granitové batérie
Košové systémy
Dávkovače saponátu
Drvič odpadu
Digestory
Spotrebiče
Farebné prevedenie
Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

 

Záleží nám na Vás!

 

Doprava nad 100€ zadarmo!

 

Príprava otvorov pre drezy!

 

100% garancia vrátenia peňazí!

Teka Cara 45 B-TB - Granitový drez


Obojstranný drez TEKA CARA 45 B-TG je jednodrez s odkvapom v zaujímavom prevedení z materiálu tegranit s hĺbkou vaničky 180 mm a celkovými veľkostnými parametrami drezu 795 x 500 mm. Granitový drez TEKA CARA 45 B-TG je určený výhradne na montáž do minimálnej šírky skrinky s rozmerom 45 cm.

Pre zabudovanie drezu pod pracovnú dosku :
pod dosku Zabudovanie zospodu – Pre tento štýl montáže sú prevažne vhodné pracovné dosky kamenné.

90 cm

Minimálna šírka pre osadenie pod dosku - skrinky potrebná pre správne osadenie kuchynského drezu do spodnej kuchynskej skrinky.
Pre zabudovanie drezu na pracovnú dosku :
na dosku Zabudovanie zhora - klasické zabudovanie kuchynského drezu zhora na pracovnú dosku. typ osadenia, je vhodný pre všetky typy materiálov pracovných dosiek. Táto montáž kuchynského drezu je veľmi jednoduchá a rýchla.
Minimálna šírka pre osadenie na dosku - skrinky potrebná pre správne osadenie kuchynského drezu do spodnej kuchynskej skrinky.
Parametre :
Materiál Tegranit
Rozmery drezu 795 x 460 mm
Rozmery výrezu 660 x 500 mm
Rozmer vaničky 342 x 435 x 180 mm
Hĺbka vaničky 180 mm
Excentrické ovládanie Áno
Tvar drezu Jednodrez z odkvapom
Orientácia drezu Obojstraný
V Dodávke
sifón pre úsporu miesta 6/4 s odbočkou na umývačku riadu
excentrické ovládanie
2 predvŕtané otvory na vyklepnutie


Orientácia drezu
Dôležitým parametrom pre výber správneho typu drezu je priestorová orientácia hlavnej vaničky. TEKA CARA 45 B-TG sa radí medzi obojstranný - univerzálny typ drezu, ktorého situovanie vaničky možno natočiť podľa potrieb zákazníka a to buď na pravú, alebo ľavú stranu.

Vyrážanie otvorov
Drez TEKA CARA 45 B-TG disponuje dvoma predfrézovanými otvormi určenými na vyklepnutie zo spodnej časti drezu, z lícovej časti otvory nie je vidieť. Predfrézované otvory majú štandarný rozmer 35 mm a sú určené pre inštaláciu batérie, alebo ďalšieho príslušenstva. Pred vyhotovením otvorov drezu je dôležité si skontrolovať nadväzujúce nálepky, či sa náhodou neposunuli zo stredov budúcich otvorov. Vyrážať otvory je možné zásadne z lícovej - vrchnej strany drezu.

Excentrické ovládanie
Drez TEKA CARA 45 B-TG disponuje excentrickým ovládaním situovaným na dreze. Excentrické ovládanie je diaľkovým ovládaním výpuste zloženým z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa pohodlne, takpovediac suchou cestou otvára a zatvára sitková výpusť drezu.


Výrobca TEKA

Nemecká spoločnosť TEKA je spoľahlivým výrobcom kuchynského vybavenia a radí sa k svetovým značkám, ktoré určujú nový smer vo vývoji a zdokonaľovaní použitých technológií v domácnostiach a priestoroch profesionálnych kuchýň. Tegranitové drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie tohto výrobcu, vďaka tomu je možné úplné zladenie a ucelený vzhľad zvoleného setu.

3 položky

Tabuľka dát

Materiál
Granitové drezy
Montáž
Na dosku, pod dosku
Orientácia
Obojstranný
Šírka
450 mm
Šírka skrinky
450 mm
Excentrické ovládanie
Ano
Rozmer drezu
795 x 500 mm
Rozmer výrezu
775 x 480 mm
Predpripravene otvory
2
Vyhotovené otvory
Nie
Hĺbka vaničky
180 mm
Záruka
2 roky
Otvor drezu
ø 9cm (3,5 ")

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU