Kuchynské drezy

Prehľad materiálov Blanco

Prehlad materialov blanco

A takto by sme mohli poračovať ďalej. Kuchynský drez musí vydržať veľa. Musí byť pevné, ľahká údržba. Niektoré drezy sa lesknú, iné sú zas matné. Niektoré ladia s celkovým dizajnom kuchynskej linky, iné vytvárajú svojim vzhľadom kontrast. Kuchynský drez priťahuje pozornosť. Ktorý materiál je nenáročný na údržbu? Nerezová oceľ, Silgranit či keramika? Vývojáry v spoločnosti BLANCO vedia, čo drezy potrebujú. Aký materiál Vám ponúka všetky výhody. Okrem klasických drezov tu nájdete aj BLANCO Durinox a drezy v trendovom betónovom vzhľade.


Testovaná kvalita materiálov pre váš drez


Pri použitých materiálov na výrobu kuchynských drezov: nerez, silgranit, keramika musí byť kvalita. Kuchynský drez je najviac zaťažovaná časť kuchyne a bude Vám slúžiť mnoho rokov. Kuchynské drezy Blanco sú navrhnuté pre Vašu spokojnosť. Či si vyberiete nehrdzavejúcu oceľ, Silgranit alebo keramiku na výrobu sú použité kvalitné a hygienicky nezávadné materiály. Všetky drezy Blanco sa v procese výroby pribežne kontrolujú. V čom je jeden materiál lepší ako ten druhý? V ničom, všetky sú vynikajúce. Výber kuchynského drezu Blanco, je len na vás.


Nerezové drezyNerez sa hodí do každej kuchyne
Ak máte radi lesklé materiály v kuchyni? Nerezová ocel má neutrálny tón farby a preto sa hodí do každej kuchene či už bude sýto červená alebo biela
lesklá.

Nerezové drezy Blanco

V rôznych tvaroch a veľkostiach
Kuchynský drez do rohu. Ale samozrejme. Nerezová oceľ sa dá dobre a rôzne tvarovať. Rôzne uhly s výraznými hranami, zaoblené či kruhové, všetko je možné . Jednoddrez pre malú kuchyňu Samozrejme aj to je možné. Alebo chceli by ste radšej dvojdrez? Nech sa páči vyberte si. Pri nerezovej oceli je voľba na vás.

Povrchová uprava nerezu Blanco

Kartáčovaný proti poškriabaniu
Povrchové úpravy ktoré sa stále zlepšujú. Nerezová oceľ je jedným z nich. Deň čo deň na dreze nájdete škrabance, prirodzené. je to súčasťou vzhľadu. Ale čím dlhšie budete umývadlo používať a starať sa oň, tým menej budú viditeľné. Takto vznikol mimoriadne stabilný povrch z nehrdzavejúcej ocele Durinox.

Povrchová úprava Dirinox

BLANCO Durinox
Povrchy vyrobené z Durinoxu sa vyznačujú odolným povrchom proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Inovatívny povrch z nehrdzavejúcej ocele je vyrobený pomocou špeciálne vyvinutej technológie, ktorá je šitá na mieru špeciálnym požiadavkám kuchyne.Silgranitové materiály kuchynských drezov dodajú vašej kuchyni farbu a štýl. Okrem toho je veľmi nenáročný na starostlivosť a odolný voči opotrebeniu. Vďaka svojmu zamatovo matnému povrchu je umývadlo zo Silgranitu skvelou alternatívou k zvýrazneniam. Množstvo farebných prevedení sa skvele kombinujú z rôznymi pracovnými doskami.

Silgranit

Veľký výber farieb Silgranit
Káva, tartufo alebo obyčajná biela? Chute sú rôzne. Kuchynský drez zo Silgranitu je dostupný v mnohých farbách . Aj v tejto oblasti sa Blanco neustále zdokonaluje, žiadne bubliny, nepekné farebné prechody, vzory. Počúvajú potreby zákazníkov a neustále vylepšujú a zdokonalujú procese výroby. Jasmínová farba sa trochu zosvetlila, hliníková metalíza je trochu zreteľnejšia. Všetky farby Silgranit sú dlhotrvajúce, aj napriek intenzívnemu vystaveniu slnečného žiarenia. Vaše umývadlo sa vám bude dlho páčiť.

Silgranit farebne vzorky

Odolný voči poškriabaniu
Voda zo saponátom a hrniec sa Vám vyšmikne z rúk pri umývaní, alebo vydrhnúť pripálenú panvicu. Tomu všetko musí vydržať kuchynský drez vyrobený zo Silgranitu. Bez škrabancov, bez prieniku kyselín do materiálu. Materiál je odolný a skvele zvládne každodenné kuchynské potreby.

Silgranit umyvanie panvice

Silgranit a jednoduchá údržba
Silgranit je materiál pre kuchynské drezy so špeciálnou Blanco vyvinutou zmesou ktorú tvorý 80% kremenného piesku. Je to najtvrdšia zložka žuly. Vysoký podiel kremenného piesku robí váš drez húževnatým a určeným pre každodenné použitie v kuchyni. Táto špeciálna kombinácia chráni pred vplyvmi prostredia a vždy vyzerá skvele. Nečistoty v dreze neprenikajú do materiálu a jednoducho ich hubkou zotriete, handričkou z mikrovlákna utriete do sucha.

Silgranit čistenie

Drezy v modernom betónovom vzhľade
Priemyselný vzhľad betonu našiel svoje uplatnenie v kuchyni. K dispozícii sú kuchynské drezy od spoločnosti BLANCO s konkrétnym betonovým vzhľadom, ktoré robia každý drez jedinečným originálom. Jemnú betónovo sivú farbu je možné kombinovať s rôznymi farbami. Či už chcete mať vo svojej kuchyni elegantné čierne farby, alebo máte svetlú kuchyňu s bielymi čelnými plochami, asfaltová šedá sa vždy hodí.

Silgranit farba beton

                                             


   Keramické drezy Blanco


Tento materiál je tradičný, stabilný a každý drez je jedinečný. Keramika existuje už dlho.

Lesklý alebo matný
Vývojári Blanco neustále testujú, kontrolujú a optimalizujú vývoj keramických drezov, aby aj po rokoch stále svietil ako zrkadlo. Vďaka nepriepustnému povrchu PuraPlus je keramický drez tiež mimoriadne odolný a ľahko sa čistí. Matne biely drez je zvláštnym pútačom pozornosti a ukazuje rozmanitosť keramického drezu.

Keramika-zenar

Tvary pre váš keramický kuchynský drez
Zaoblený či hranatý tvar? Zmes hliny a rôznych materiálov umožňuje akýkoľvek tvar. Hlina umožňuje vyrobu drezu s jednou alebo dvoma vaničkami. Taktiež veľké alebo hlboké vaničky pre dokonalé využitie.

Tvar keramického drezu

Rustikálne, tradičné či moderné
Keramika je tradičný materiál. Kuchynský drez s týmto materiálom vnesie do vašej kuchyne pôvab vidieckeho štýlu. Keramický drez je lákadlom pre vysoký kontrast vo vašej kuchyni.

Panor-60-keramicky-drez

Keramické drezy upútajú pozornosť
Harmonické v celkovom koncepte kuchyne,alebo ako farebný protichod k prednej časti kuchyne? Pohrajte sa s fantáziou. Keramika prináša aj možnosť výberu farby kuchynskej batérie pre dokonalé zladenie.

Blanco-subline-keramika

Jednoduchá údržba keramiky
Váš drez je žiarivý a nezlakne sa ani nečistôt či každodenného používania. S utesneným povrchom PuraPlus sa všetko ľahko utrie. Máte radi matné povrchý, keramické drezy sú aj v tomto prevedení. Pri pravidelnej starostlivosti a čistení zostane keramika dlho žiarivo krásna.

Súvisiace príspevky