Kuchynské batérie

Kuchynské batérie podľa najlepších štandardov

Kuchynske baterie podla najlepsich standardov 1

Batéria je jednou z najpoužívanejších vecí v kuchyni. Kladieme preto dôraz na navrhovanie výrobkov, ktoré musia odolať zubu času a ktoré urobia z vašej kuchyne krajšie miesto na varenie a zábavu.

Novinka – Batérie Franke Active New

Kuchynské batérie Active New ponúkaju to najlepšie z dvoch svetov – Dizajn a udržiavateľnosť.
S dvoma možnosťami dizajnu, z nich je každá k dispozícii v rade úžasných povrchových úprav.

Novinka – Batérie Franke Active Twist

Okrem štýlového minimalistického vzhľadu ponúkajú batérie Twist inovatívnu špeciálnu funkciu, ktorá spája batériu s ovládaním výpuste drezu.
Otočením ovládača na tele batérie ovládate otvorenie a zatvorenie výpuste drezu. Batérie Active Twist má schopnosť nielen drez naplniť ale aj vyprázdniť.
Takže voda jednoducho a hygienicky odteká.

PVD Coating (povrchová úprava kuchynských batérií)

Batéria už nemusí byť len chrómová. Objavte novú technológiu PVD, ktorá sa používa na povrchovú úpravu (nielen kuchynských batérií) pre jej výnimočné vlastnosti. PVD (Physical Vapor Deposition) je nanášanie veľmi tenkých vrstiev odparením vo vákuu. Povrch vyniká fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami : vysokou tvrdosťou, odolnosťou voči oteru, vysokým teplotám, korózii i chemikáliám a je dokonale farebne jednotný. Táto technológia je navyše šetrnejšia k životnému prostrediu než ostatné klasické lakovacie/pokovovacie metódy. Novo v ponuke aj dávkovače saponátu s PVD úpravou.

Metalické odtiene

Chcete sa odlíšiť, máte radi extravaganciu? Pozrite sa na batérie Eos Neo a Atlas Neo v metalických odtieňoch zlatámedená a antracit. Navyše povrchová úprava PVD zaručuje nielen dokonalý vzhľad, ale aj vysokú odolnosť povrchu a tým dlhoročnú radosť z krásnej batérie. A nezabúdajte na šikovného pomocníka v podobe Dávkovača saponátu v týchto Troch metalických odtieňoch. Navyše skvele pasujú  Ako k batériám Atlas Neo, tak i Eos Neo. Nebojte sa zažiariť!

Laminárny prietok vody

Krištáľovo čistý prúd vody vďaka laminárnemu prietoku. Prajete si čistý a veľmi tichý prúd vody z Vašej kuchynskej batérie? Je to možné u batérií so špeciálnym perlátorom pre laminárny prietok vody, ktorý znižuje turbulenciu vzduchu. Zabráňuje sa tak striekaniu vody a preto je používanie danej batérie ešte oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

ECO kartuša pri batériách Active

Tajomstvom šetrnosti k životnému prostrediu je ECO kartuša, navrhnutá tak, aby obmedzovala prietok i teplotu, pomáha aktívne šetriť vodu i energiu.

Technológia pre úsporu vody – Dvojstupňové ovládanie pomáha znižovať spotrebu vody až o 50%. Páčka ovládania sa najprv otvorí do polovice a dôjde tak k prirodzenému obmedzeniu prietoku vody.ECO technológia – Úspora teplej vody – Páčka batérie v najprirodzenejšej strednej polohe aktivuje studenú vodu, ktorá je väčšinou v kuchyni dostačujúca. Umožňuje tak znížiť spotrebu horúcej vody a tým šetrí náklady na jej ohrev.

Batéria s vyťahovacou koncovkou pre neuveriteľnú flexibilitu

Modely s vyťahovacou koncovkou môžete vytiahnuť tam, kde vodu potrebujete. Ideálne pre plnenie hrncov. Niektoré batérie disponujú vyťahovacou koncovkou s možnosťou regulácie sprcha/prúd – ideálne pre oplachovanie šalátov, ovocia, zeleniny.

Dávkovače saponátu

Nielen, že s batériou tvoria skvelú dvojicu, ale sú zároveň aj výborným pomocníkom v kuchyni. Čisté a ľahké dávkovanie saponátu.

Súvisiace príspevky