Rúry na pečenie

Franke rúry a inovácie

Franke rury a inovacie

Rúry, ktoré prinášajú, inšpirujú k chutným pokrmom.


Centrom diania v kuchyni je často rúra na pečenie. Záleží nám preto na každom jednom, čo i len nepatrnom detaile. Môžete sa tak spoľahnúť, že vaša rúra si dlhé roky poradí aj s tými najnáročnejšími každodennými požiadavkami.Viac miesta, viac flexibility

So štandardnými vonkajšími rozmermi, ale vďaka vnútornému objemu 73 alebo 71 litrov, garantujú rúry Mythos, Maris a Smart veľkú všestrannosť použitia vnútorného priestoru. Tento veľký objem pridáva o cca. 20% priestoru, s možnosťou umiestniť rošty alebo plechy až do 5 rôznych úrovní.

Viac miesta, viac flexibilityTeleskopické výsuvy

Vnútorný priestor rúry umožňuje umiestnenie teleskopických výsuvov v 5 rôznych úrovniach podľa potreby pečenia. Teleskopické výsuvy sú používané pre zaistenie vedenia plechu alebo roštu pri ich vyťahovaní z priestoru rúry. Kontrola jedla v priebehu pečenia sa tak stáva jednoduchšou a bezpečnejšou.

Teleskopické výsuvySmooth 2 Close

Systém, ktorý používa pánty novej generácie pre tlmené dovretie dvierok rúry na pečenie, aby sa zabránilo prudkému nárazu.

Smooth 2 ClosePress to Clean

Touto inovatívnou technológiou disponujú rúry Maris a Smart. Jedná sa o jednoduché riešenie vybratia vnútorných skiel dvierok bez použitia špeciálnych nástrojov, iba stlačením rúk.

Press to Clean


Pyrolytické čistenie

Tento spôsob čistenia odstraňuje nečistoty vzniknuté v priebehu pečenia. Nečistota je spálená teplotou 470 °C a premenená na popol, ktorý možno jednoducho odstrániť zotretím. Dostupné u niektorých rúr Mythos.

Pyrolytické čistenieParné čistenie

Táto čistiaca funkcia využíva energiu pary na čistenie rúry bez použitia čistiacich chemických prostriedkov.

Parné čisteniePečenie v pare

Parná funkcia umožňuje kombinovaným parným pečením pripraviť pokrm chrumkavý zvonku a jemný vo vnútri. Tento typ pečenia uspokojí potrebu pripraviť zdravé a chutné jedlo s minimom tuku a skvelou chuťou. Nutričné ​​hodnoty zostávajú zachované a výsledok je dokonalý.

Pečenie v pareCook Assist

Automatické funkcie pre pečenie bez premýšľania. Cestoviny, mäso, chlieb, pizza, torty a iné.

Cook AssistMulticooking

Výberom jednej zo špeciálnych MultiCooking funkcií môžete pripraviť až 4 chody jedla v rovnakom čase. Vyberte MultiCooking Menu, vložte všetko v rovnakom čase a vyberajte pokrmy, keď sú hotové. Tzn., že môžete prípravou stráviť jednu hodinu namiesto štyroch.

Multicooking