Kuchynské batérie

Franke filtrácia vody

Franke filtracia vody

Franke Clear Water Capsule System
Patentovaná filtračná technológia Franke Clear Water Capsule System čistí jednoduchšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie ako kedy-koľvek predtým. Pre najúžasnejšiu vodu z vodovou, ktorú ste kedy ochutnali. Kombinácia aktívneho uhlia a bionického membrány zaisťujú najvyššiu kvalitu vody a hygieny. Nielen, že voda z vodovodu chutí lepšie, je tiež oveľa zdravšia. Kompaktný systém vyzerá úžasne a hodí sa do každej kuchyne. Ikonický dizajn, úspora miesta a tri rôzne prevedenia.


Vyvinuté a vyrobené vo Švajčiarsku

Jeden z najmodernejších systémov filtrácie vody na svete je zároveň aj tým najmenším. Je až prekvapivé, že sa prostredníctvom toho malého zázraku premení až 500 litrov kohútikovej vody v čistej osvieženie. Filter sa navyše ľahko vymieňa a nie je nutné inštalovať akékoľvek filtračné zariadenie do skrinky.


Franke Vital Filter

Trojitá filtrácia zaistí tú najlepšiu kvalitu kohútikovej vody a ten najlepší výkon.

Franke vital trojvrstvový filter.jpg

1. Predfilter
Predfilter je prvou obrannou líniou, odstraňuje z vody hrubé nečistoty. Väčšie častice sú odfiltrované a zachytené.

2. Membrána
Franke patentovaná membrána (s veľkosťou pórov 0.3 mikrometrov) je Vaším štítom proti nežiaducemu znečisteniu. Membrána odfiltruje najmenšie častice sedimentov, hrdze, mikroplasty, mikroorganizmy a dokonca aj baktérie.

3. Aktívny uhlík
Aktívny uhlík získaný z kokosových škrupín zachytí chlór, chute, pachy a mnoho ďalších nečistôt. Táto technológia pracuje na princípe prírodného fyzikálneho procesu, ktorý je známy po desaťročia.

FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.218

Jedná sa o klasický a nadčasový dizajn, ktorý kombinuje tobolku Water Capsule, ktorá sa otáča o 360 stupňov, čo zaisťuje maximálnu slobodu a flexibilitu.
FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.218

FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.216

Toto je náš plne otočný, kompaktný, minimalistický a elegantný kohútik.

FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.216

FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.219

Naša profesionálna výsuvná verzia má schopnosť otáčania o 360 stupňov pre maximálne pohodlie.

FRANKE VITAL CAPSULE FILTER TAP 120.0551.219