Digestory, Varné dosky

Elica NikolaTesla

Elica nikolatesla - Indukčná varná doska s odsávačom pár

Široká škála varných dosiek s integrovaným odsávačom pár spĺňa rôzne požiadavky každého.

NikolaTesla kombinuje v jednom výrobku dva prvky, ktoré sú zvyčajne v kuchyni oddelené ako sú varné dosky a odsávače pár (digestory), tým predefinuje jednoduché každodenné úkony s dokonalou kombináciou technológie, funkčnosti a estetiky.

Zabudnite na výpary a pachy v kuchyni. Nasávacie srdce, ukryté vo varnej doske, prináša úplne nový život lineárnemu (elegantnému) dizajnu, navrhnutému tak, aby zaručoval maximálnu energetickú účinnosť a veľmi vysoký výkon odsávania. Ideálny taktiež aj pre najnáročnejšie prípravy, pričom ponecháva plnú voľnosť pohybu na varnej doske.

Elica NikolaTesla - Plynová varná doska s odsávaním pár

Prečo indukčnú varnú dosku so vstavaným odsávačom pár NikolaTesla

Vysoký výkon

Zachytáva výpary a pachy v rekordnom čase.

Veľmi výkonný systém odsávania je skrytý uprostred varnej dosky a zaručuje veľmi vysokú úroveň z hľadiska zachytávania výparov, určite je vyšší než ich rýchlosť stúpania. Prekvapujúci výsledok získaný v maximálnej tichosti.

Až do 640 m³/h – Sací výkon filtračný

Rýchlosť zachytávania výparov až 5,1 m/s

 

Tichý

Radosť z príjemnej konverzácie aj pri varení.

NikolaTesla odstraňuje výpary a pachy bez minimálneho rušenia okolia hlukom.

Všetky nasávacie systémy pracujú do určitej akustickej hladiny, ktorá je prijateľná. Aj pri maximálnej rýchlosti, hlukové znečistenie zostane stále pod hladinou optimálnej hodnoty 54 dBA pri maximálnej rýchlosti.

Jednoduché používanie

Zvoľte si odsávanie jednoduchým dotykom.

Ovládacie užívateľské rozhranie je intuitívne a ľahko sa používa, čo vám uľahčí rýchlo si zvoliť typ ideálneho odsávania pri príprave a varení vašich pokrmov

Ľahké čistenie

Nikdy to nebolo jednoduchšie.

Povrch dosky a estetické prvky sú dizajnovými detailmi a vzácnymi spojencami pri urýchľovaní čistiacich úkonov. Čistenie vnútornej časti je jednoduchou a rýchlou záležitosťou. Tukový filter je zhora ľahko odnímateľný a dá sa umyť v umývačke riadu. Ak by sa náhodou kvapalina dostala do nasávacieho otvoru, žiadny problém: špeciálny vnútorný ventil umožňuje odtok rozliatej kvapaliny, aby bola zaistená maximálna hygiena vašej kuchyne.

Regenerovateľne keramické filtre

Špičková technológia odstraňovania pachov, bez odpadu.

Vo verzii s filtrom je NikolaTesla vybavený vysoko výkonnými keramickými filtrami, ktoré zaisťujú účinnosť filtrovania až na 80%, v porovnaní s trhovým priemerom na 60%.

Filtre sú zhora ľahko odnímateľné a sú regenerovateľné až 5 rokov pri plnom rešpektovaní životného prostredia.

Automatic funktion

Na každý recept, správne odsávanie.

NikolaTesla je vybavená inteligentnými senzormi schopnými regulovat najvhodnejší sací výkon, ktorý najlepšie vyhovuje vašemu vareniu, pričom zaisťuje najlepšiu rovnováhu medzi tichom, výkonom a energetickou účinnosťou.

Cooking Experience

Vyberte si svoj štýl.

Vo vnútri škály NikolaTesla si môžete vybrať medzi indukčnou účinnosťou, tradíciou plynového plameňa a integrovanou digitálnou váhou priamo do dosky. Každý štýl má svoju vlastnú odsávaciu varnú dosku.

 

Perfektný do každého priestoru

Doska bola navrhnutá tak, aby dobre zapadla do vašeho kuchynského projektu.

NikolaTesla je k dispozícii vo verziách od 60, 70 a 90 cm, aby doska dokonale zapadla do akéhokoľvek typu vášho obytného priestoru.

Všetky verzie môžu byť nainštalované v sacej alebo filtračnej verzii – pokiaľ uprednostňujete s dizajnom zarovnanie s povrchom dosky – bez hĺbkového limitu zásuviek alebo výšky sokla. Vyberte si model, ktorý zodpovedá vašim požiadavkám vašeho bytového zariadenia, bez obmedzenia a pri dodržaní maximálnej bezpečnosti.