Kuchynské drezy

Blanco minimalistický štýl

Blanco minimalisticky styl
Minimalizmus je to, čo skutočne potrebujeme


Minimalizmus nie je len štýl bývania, ale skôr spôsob života: ak sa chcete zariadiť v minimalistickom štýle, najskôr vyčistite svoj byt a svoj život. Minimalizmus je obzvlášť obľúbený u mladšej generácie, pretože odráža jeho postoj k životu. Vzhľadom na ubúdajúce prírodné zdroje a nadmernú stimuláciu zo sociálnych médií sa veľa ľudí snaží žiť vedome a žiť udržateľne. Nákupom niekoľkých kvalitných výrobkov znížite svoju celkovú spotrebu.

Blanco pre každú kuchyňu

Minimalistické kuchyne: veľa priestoru pre kreativitu


Môžete vyčistiť obytné priestory, ale zriadenie minimalistickej kuchyne je trochu výzva. Koniec koncov, existuje toľko skvelých, praktických kuchynských pomôcok a dekoratívnych prvkov, ktoré by mali pomôcť pri príprave jedla a varení sami. Takže urobte inventúru: Koľko svojich kuchynských spotrebičov používate? Ktoré jedlá sú na stole? A potrebujete nástenné maľby s kulinárskymi scénami nad pracovnou plochou? V mnohých kuchyniach sú predmety, ktoré sa nikdy nepoužívajú. Zaberajú miesto a blokujú náš pohľad na to podstatné. Takže: vypracte kuchyňu a nechajte iba také veci, ktoré aktívne používate. Tieto nájdu svoje miesto v dobre zásobených skriniach, ktorých by nemalo byť príliš veľa. Držte sa toho podstatného aj v minimalistickej kuchyni: Na varenie potrebujete sporákchladničku, pracovné plochy a drez.

Blanco drezy

To je to, čo definuje minimalistický štýl kuchyne:


Vyberte si udržateľné materiály: čela z pravého dreva v prevedení dub, jaseň, orech alebo brest sú navrhnuté vo zvislom smere a majú súvislý dyhový vzor. Dbajte na zmysluplné funkcie v kuchyni: Žiť minimalistickým životom znamená tiež sústrediť sa na to najnutnejšie. Patrí sem aj multifunkčné využitie tak dôležitého miesta, ako je umývadlo. Rovné línie vyžarujú pokojnú a nadčasovú estetiku. Optická čistota vďaka čelám bez držadla a dôraz na veľkoformátové mriežky. Minimalistický dizajn je väčšinou v monochromatických, tlmených, matných farbách s nízkou svietivosťou. Kombinácia matného čierneho a sivého mramoru je elegantná a zároveň elegantná.

Blanco Štýl


Ktoré farby sa hodia do minimalistickej kuchyne:


Biela: Dokonalý základ, s ktorým je možné kombinovať všetky farby. Na rozdiel od čiernej alebo šedej pôsobí biela neutrálne a veľmi moderne.
Tartufo: V kombinácii s bielou vyžaruje pokoj a vyrovnanosť. Veľmi harmonické s prírodnými drevinami a matnými sivohnedými tónmi
Perlovo sivá: Tento zdržanlivý stredne sivý tón vyžaruje moderné a prirodzené pohodlie.
Alu Metallic: Šedá metalíza podčiarkuje moderný vzhľad a hodí sa k svetlým drevinám a svetlému prostrediu.
Sivá skala: Výrazná šedá s teplými hnedými tónmi sa hodí k modernému štýlu so sivohnedým drevom a kameňmi.
Čierna: Matná v kombinácii s mosadzou a zlatom vyžaruje teplo a vyzerá obzvlášť luxusne.

Súvisiace príspevky