Kuchynské batérie

Batérie pod okno

Baterie pod okno

Máme pre Vás dobrú správu. Je to stále viac oblúbená varianta a preto sa výrobcovia kuchynských batérii vyrobili niekoľko druhov batérii pred okno aby vyhoveli náročnému trendu. Pri dreze strávite 60 – 70 % času stráveného v kuchyni. Nechajte si aj vy spríjemniť tento čas pri umývaní, čistení zeleniny či krájaní s výhľadom z okna. Batérie pod okno sú vyhotovené s kvalitných a hygienicky nezávadných batérii s povrchovou úpravou chróm, nerez. A taktiež sú modely aj s výsuvnou sprškou pre jednoduché plnenie hrncov či váz bez toho aby ste ich museli vkladať do drezu.


1. Batéria s možnosťou vytiahnutia je pripojená flexibilnou hadicou a jednoducho ju vytiahnete a položíte vedľa drezu. Výška držiaka batérie po zložení býva 2,5 – 5,5 cm.


2. Sklopná batéria je vhodná na miesta kde ostane priestor 6,5 cm pre pevnú časť batérie. Ovládanie batérie je pevné a sklopné je otočné výpustné ramienko batérie.


3. Zásuvná batéria je elegancia spojená s maximálnou funkčnosťou kde batériu celú zasuniete do pracovnej dosky či drezu podľa osadenia. Pri plánovaní tejto batérie nezabudnite rátať s priestorom ktorý batéria potrebuje pre svoje zasunutie. Pre otvorenie okna je potrebná výška 2 – 5,5 cm (samostatné ovládanie batérie sa dá posunúť aj mimo priestor pohybu okna.

Zásuvná kuchynská batéria pod okno