• Znížená cena
Teka Master Boy 40 BM Double - 2 x 20 l
  • Teka Master Boy 40 BM Double - 2 x 20 l

Teka Master Boy 40 BM Double - 2 x 20 l

115,00 €
95,45 € Zľava 17%
S DPH

Výsuvný kôš s vekom Teka Master Boy 40 BM Double 2 x 20 l je vhodný pre zabudovanie do 40 cm skrinky, má dve nádoby 20 l.

Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Teka Master Boy 40 BM Double - Výsuvný kuchynský sorter


TEKA Master Boy 40 BM Double je výsuvný košový systém pre zabudovanie do skrinky minimálnej šírky 40 cm. Košový systém obsahuje 2 x 20 l plastové nádoby na odpad s madlom pre jednoduché uchytenie sáčkov a manipuláciu. Tento systém je vybavený kvalitným výsuvným mechanizmom a jeho konštrukcia obsahuje horný kryt, vďaka ktorému naplno využijete kapacitu skrinky na uloženie čistiacich prostriedkov, špongií či náhradných sáčkov na odpad.

Šírka skrinky pre osadenie sortera
Ručný plnovýsuv
Parametre :
Farba Šedá
Plastové nádoby 2 x 20 l
Rozmer  480 x 338 x 385 mm
Montáž Na dno skrinky
Obsah balenia
rám s výsuvom
2 x plastová nádoba, kryt
montážne príslušenstvo


Spoločnosť TEKA
Skupina TEKA zamestnáva v súčasnosti asi päť tisíc pracovníkov. Jej ročný obrat prevyšuje jednu miliardu eur.Tento koncern nemeckého pôvodu sa môže pochváliť vyše osemdesiatročnými skúsenosťami. Jeho výrobný program tvorí šesť hlavných oblastí – výrobky pre domácnosť, vybavenie profesionálnych kuchýň, sanitárne zariadenia, priemyselné a nápojové kontajnery z ušľachtilej ocele, ako aj elektronika. V oblasti kuchynskej techniky kladie TEKA dôraz na vysoký štandard kvality a jednoznačne sa radi potrebami zákazníka. Vyrába špičkové zabudované kuchynské prístroje a z celosvetového hľadiska patrí k popredným značkám. TEKA je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, je prítomná na celom svete. Odbytové spoločnosti firmy TEKA dodávajú umývačky riadu a ďalšie vstavané kuchynské prístroje zákazníkom zo 125 štátov sveta, ležiacich na všetkých piatich kontinentoch. Skupina má 33 pobočiek a 29 závodov.

785403
5 položky

Tabuľka dát

Montáž
Do skrinky
Objem
2 x 20 l
Rozmer
480 x 338 x 385 mm
Šírka skrinky
400 mm

Špecifické referencie

Súvisiace články v poradni

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU