Teka DVT 680 Čierny
Teka DVT 680 Biely
  • Znížená cena
Teka DVT 980 Biely
  • Teka DVT 980 Biely
  • Teka DVT 980 Biely

Teka DVT 980 Biely

399,00 €
359,10 € Zľava 10%
S DPH

Nástenný digestor DVT 980 Biely, Širka 90 cm, Prevedenie nerez/biele sklo, Výkonom 650 m3/h, Osvetlenie 2 x 3 W LED, 3 rýchlosti + intenzívny, Hliníkové tukové filtre, Možnosť recirkulácie, Hlučnosť 48 - 58 dBA, Vývod s priemerom 150 mm.

Množstvo
Dodanie : 2 - 5 dní

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Dotykové ovládanie,digitálny programátor
Dvojitý turbínový motor s výkonom 650 m3/h
2 x 3 W LED
3 rýchlosti + intenzívny
Elektrycký časovač z funkciou odloženého vypnutia
Indikátor nasýtenia filtra
Vertikálna panoramatická konštrukcia
Vhodné pre kuchyne až 44 m2
Hliníkové tukové filtre
Možnosť recirkulácie cez uhlíkové filtre D4C
Hlučnosť 48 - 58 dBA , odťah s priemerom 150 mm

Obsah balenia
Tukový filter

Príslušenstvo k dokúpeniu
Pre vnútornú recirkuláciu je potrebná sada : SET 1M


LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.

Odsávače, ktoré tvarujú dokonalú kuchyňu
Zabudnite na tie starodávne kapucne, ktoré zvykli narušiť harmóniu dizajnu v kuchyni. Teka s kapucňou priniesli revolúciu do sveta odsávačov s krásnymi a elegantnými dizajnmi, ktoré dokonale zapadajú do akéhokoľvek priestoru. Budete sa zamilovať do jeho lákavých línií na prvý pohľad, pretože obsahujú avantgardné tvary, ktoré poskytnú vašej kuchyni unikátny charakter.

Kuchyna bez dymu s dizajnovým digestorom
Vertikálny nástěnný model Teka DVT 980 je vybavený ultra tenkým zakriveným dizajnom krídla, ktorý dodá vašej kuchyni unikátny charakter. Okrem toho, vďaka technológii extrakcie, budete môcť pripraviť lahodné recepty bez dymu alebo pachov. Nebudete sa musieť obávať ani hluku, pretože sú mimoriadne tiché. Objavte všetky jeho funkcie a ukážte to.

Najkvalitnejší kryt série
Táto kapucňa značky Teka perfektne zapadá do akéhokoľvek priestoru. Uvedomujeme si, že estetika a ťažobná kapacita sú pre vás rovnako dôležité, a preto vám ponúkame širokú škálu modelov, ktoré podobne ako toto budú pripomínať skutočné umelecké dielo.

Odvádzanie vzduchu zo všetkých uhlov
Teka pracuje na tom, aby si vychutnávala kuchyňu bez pachov a dymu. To je dôvod, prečo naše kapucne majú vyspelý a inovatívny obvodový extrakčný obrysový systém, ktorý dokáže extrahovať vzduch z každého uhla. Vďaka tomuto typu technológie, založenému na Venturiho efekte, dym a pachy nemôžu uniknúť odsávacej kapacite. Jediná aróma, ktorú si všimnete, pochádza z vašich lahodných receptov a vo vašej kuchyni si vychutnáte čerstvý a čistý vzduch.


Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.

Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40483542
6 položky

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez/biele sklo
Montáž
Na stenu
Prevedenie
Nastenný
Šírka odsávača
900 mm
Výkon
240 - 650 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Recirkulačný
áno
Počet rýchlosti
3 (+ 1 intenzívny)
Osvetlenie
LED 2 x 3 W
Počet motorov
1
Vývod vzduchu
Z vrchu
Záruka
2 roky
Energetická trieda
D
Hlučnosť
48 - 58 dB

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU