• Znížená cena
Teka DU 985 EP Cristal
  • Teka DU 985 EP Cristal
  • Teka DU 985 EP Cristal

Teka DU 985 EP Cristal

649,00 €
584,10 € Zľava 10%
S DPH

Nástenný digestor DU 985 EP Cristal, Šírka 90 cm, Výkon 807 m3 / h, Osvetlenie LED diódy 4 x 3 W, 3 rýchlosti + 1 intenzívne, Hliníkové tukové filtre, Možnosť recirkulácie, Vývod ∅ 150 mm, Hlučnosťl 56-68 dB, Energetická trieda A.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Teka DU 985 EP Cristal

Komínový odsávač par 90 cm
Komínový panoramatický odsávač par
Dotykový ovládač
Digitálny programátor
Twin turbínový motor s kapacitou 807 m3 / h
Osvetlenie - LED diódy 4 x 3 W
3 rýchlosti + 1 intenzívne
Elektronický časovač s oneskorenou funkciou vypnutia
Indikátor sýteného filtra
Dvojdielny teleskopický kryt uzáveru
Hliníkové tukové filtre
Možnosť recirkulácie cez uhlíkové filtre
Odtok ∅ 150 mm
Hladina hluku min. 56 dB
Hladina hluku dosahuje až 68 dB
Energetická trieda : A

Obsah balenia
Tukové filtre

Príslušenstvo kdokúpeniu
Recirkulačný set Teka Set 1/M


Nový dotykový ovládací panel s pozornosťou do najmenších detailov
Teka si uvedomuje, že každý detail sa počíta a nič necháme na náhodu. Z tohto dôvodu je tento nový kryt vybavený elegantným čiernym sklom dotykového ovládacieho panelu s veľmi citlivou bielou sieťotlačou, ktorá je mimoriadne pohodlná na použitie a je schopná poskytnúť kapucňu unikátny charakter.

Kuchyňa bez dymu s dizajnovým digestorom
Objavte nový dekoratívny odtokový kryt Teku DU 985 CRISTAL. Vďaka svojim technologickým inováciám a funkciám ponúka Teka's range kapucí nové pohodlie vo vašej kuchyni. Sú veľmi jednoduché a presné. Jeho široký katalóg vám ponúka všetky možnosti týkajúce sa dizajnu a veľkosti.

Zostavte ich a nebojte sa ich vypnúť
Pri varení sa odporúča ponechať odsávačku na chvíľu aj po dokončení. Odsávače Teka sú pre vás veľmi jednoduché, pretože sú vybavené programátorom extrakcie času. Môžete nastaviť odsávač, aby ste filtrovali vzduch bez toho, aby ste sa obávali, že ho vypnete, pretože to urobí sám.

Extrémne ľahko sa čistí
Vychutnajte si každý recept, ktorý ste prosím, bez toho, aby ste sa zaoberali čistením digestora. Odsávacie digestory spoločnosti Teka sú vybavené filtrami vyrobenými z piatich vrstiev, ktoré zachytávajú suspendované častice, čím sa vyhýbajú tomu, aby sa dostali do kapoty motora. Veľmi ľahko sa rozoberajú a môžete ich pohodlne čistiť v umývačke riadu. Okrem toho sú naše digestory vybavené elektronickou saturačnou signálnou kontrolkou filtra, ktorá indikuje, kedy ich vyčistite pre optimálny výkon.

Motory Teka Ecopower, maximálna účinnosť s minimálnou spotrebou
Nové motory Ecopower namontované na digestoroch spoločnosti Teka majú nielen vynikajúcu extrakčnú kapacitu, ale zaručujú aj nízku spotrebu a minimálny výkonový hluk. Dosiahli sme vývoj motorov triedy A, výkonných a zároveň efektívnych, ktoré dokážu znížiť spotrebu energie o 60%. Kukly navrhnuté tak, aby spotrebovali menej pri každom varení, zatiaľ čo boli zodpovední za životné prostredie.

LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.

Najkvalitnejší kryt série
Táto kapucňa značky Teka perfektne zapadá do akéhokoľvek priestoru. Uvedomujeme si, že estetika a ťažobná kapacita sú pre vás rovnako dôležité, a preto vám ponúkame širokú škálu modelov, ktoré podobne ako toto budú pripomínať skutočné umelecké dielo.

Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.
Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40482610
1 ks

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez/čierne sklo
Montáž
Na stenu
Prevedenie
Nastenný
Šírka odsávača
900 mm
Výkon
807 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Počet rýchlosti
3 (+ 1 intenzívny)
Osvetlenie
LED 4 x 3 W
Záruka
5 rokov
Energetická trieda
A
Hlučnosť
56 - 68 dB

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU