• Znížená cena
Teka DU 985 EP Cristal
  • Teka DU 985 EP Cristal
  • Teka DU 985 EP Cristal

Teka DU 985 EP Cristal

649,00 €
584,10 € Zľava 10%
S DPH

Nástenný digestor DU 985 EP Cristal, Šírka 90 cm, Výkon 807 m3 / h, Osvetlenie LED diódy 4 x 3 W, 3 rýchlosti + 1 intenzívne, Hliníkové tukové filtre, Možnosť recirkulácie, Vývod ∅ 150 mm, Hlučnosťl 56-68 dB, Energetická trieda A.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Teka DU 985 EP Cristal


Parametre :

Prevedenie Komínový digestor s montážou na stenu
Farba Nerez
Šírka digestora 90 cm
Twin turbínový motor s kapacitou  807 m3/h
Hlučnosť 54 - 68 dB
Osvetlenie  LED diódy 4 x 3 W
Dotykový ovládač - digitálny programátor 3 rýchlosti + 1 intenzívne
Indikátor sýteného filtra Áno
Elektronický časovač  s oneskorenou funkciou vypnutia
Vývod vzduchu 150 mm
Energetická trieda A


Obsah balenia


Príslušenstvo k dokúpeniu

Recirkulačný set Set 1/M


Nový dotykový ovládací panel s pozornosťou do najmenších detailov
Teka si uvedomuje, že každý detail sa počíta a nič necháme na náhodu. Z tohto dôvodu je tento nový kryt vybavený elegantným čiernym sklom dotykového ovládacieho panelu s veľmi citlivou bielou sieťotlačou, ktorá je mimoriadne pohodlná na použitie a je schopná poskytnúť kapucňu unikátny charakter.

Kuchyňa bez dymu s dizajnovým digestorom
Objavte nový dekoratívny odtokový kryt Teku DU 985 CRISTAL. Vďaka svojim technologickým inováciám a funkciám ponúka Teka's range kapucí nové pohodlie vo vašej kuchyni. Sú veľmi jednoduché a presné. Jeho široký katalóg vám ponúka všetky možnosti týkajúce sa dizajnu a veľkosti.

Extrémne ľahko sa čistí
Vychutnajte si každý recept, ktorý ste prosím, bez toho, aby ste sa zaoberali čistením digestora. Odsávacie digestory spoločnosti Teka sú vybavené filtrami vyrobenými z piatich vrstiev, ktoré zachytávajú suspendované častice, čím sa vyhýbajú tomu, aby sa dostali do kapoty motora. Veľmi ľahko sa rozoberajú a môžete ich pohodlne čistiť v umývačke riadu. Okrem toho sú naše digestory vybavené elektronickou saturačnou signálnou kontrolkou filtra, ktorá indikuje, kedy ich vyčistite pre optimálny výkon.

Motory Teka Ecopower, maximálna účinnosť s minimálnou spotrebou
Nové motory Ecopower namontované na digestoroch spoločnosti Teka majú nielen vynikajúcu extrakčnú kapacitu, ale zaručujú aj nízku spotrebu a minimálny výkonový hluk. Dosiahli sme vývoj motorov triedy A, výkonných a zároveň efektívnych, ktoré dokážu znížiť spotrebu energie o 60%. Kukly navrhnuté tak, aby spotrebovali menej pri každom varení, zatiaľ čo boli zodpovední za životné prostredie.

LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.


Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.
Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40482610
1 ks

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez/čierne sklo
Montáž
Na stenu
Prevedenie
Nastenný
Šírka odsávača
900 mm
Výkon
807 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Počet rýchlosti
3 (+ 1 intenzívny)
Osvetlenie
LED 4 x 3 W
Záruka
5 rokov
Energetická trieda
A
Hlučnosť
56 - 68 dB

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU