Teka DOS 90.1 béžový
Teka DG 980
  • Znížená cena
Teka DSJ 980
  • Teka DSJ 980
  • Teka DSJ 980

Teka DSJ 980

269,00 €
242,10 € Zľava 10%
S DPH

Nástenný digestor DSJ 980, Montáž na stenu, Šírka 90 cm, Výkon odsávania 240 - 650 m3/h, Osvetlenie - 2 x 1,5 W LED, 3 rýchlosti + 1 intenzívna, Možnosť recirkulácie, Hliníkové tukové filtre, Hlučnosť 48 - 66 dB, Odťah o priemere 150 mm, Energetická trieda C.

Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Teka DSJ 980 nerez

Nerez 90 cm
Komínový odsávač pár
Dvojitý turbínový motor s výkonom odsávania 240 - 650 m3/h
Tlačidlový ovládací panel
Osvetlenie - 2 x 1,5 W LED
3 rýchlosti + 1 intenzívna
Elektrický časovač s funkciou odloženého vypnutia
Možnosť recirkulácie cez uhlíkové filtre
Dvojdielny teleskopický kryt odťahu
Hliníkové tukové filtre
Hlučnosť 48 - 66 dB
Odťah o priemere 150 mm
Doporučené pre kuchyne až do 44 m2
Energetická trieda : C

Obsah balenia
Tukový filter

Príslušenstvo k dokúpeniu
Pre vnútornú recirkuláciu je potrebná sada: SET 1N

Motory Teka Ecopower, maximálna účinnosť s minimálnou spotrebou
Nové motory Ecopower namontované do digestorov Teka majú nielen vynikajúcu extrakčnú kapacitu, ale zaručujú aj nízku spotrebu a minimálny výkonový hluk. Dosiahli sme vývoj motorov triedy A, výkonných a zároveň efektívnych, ktoré dokážu znížiť spotrebu energie o 60%. Kukly navrhnuté tak, aby spotrebovali menej pri každom varení, zatiaľ čo boli zodpovední za životné prostredie.

Ultraslim, elegancia najčistejších vzorov
Vernosť filozofii založenej na jednoduchosti a elegancii, Teka vyvinula kapucňu, ktorá dosahuje perfektnú kombináciu zdokonaľovania a optimalizácie priestorov. Náš kapuca Ultraslim má výšku len 45 mm, čo vám umožní vytvoriť čistší a minimalistický dizajn. Kapota bola vyvinutá s tými, ktorí vyžadujú to najlepšie v každom detaile na mysli.

LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.

Odsávače, ktoré tvarujú dokonalú kuchyňu
Zabudnite na tie starodávne kapucne, ktoré zvykli narušiť harmóniu dizajnu v kuchyni. Teka s kapucňou priniesli revolúciu do sveta odsávačov s krásnymi a elegantnými dizajnmi, ktoré dokonale zapadajú do akéhokoľvek priestoru. Budete sa zamilovať do jeho lákavých línií na prvý pohľad, pretože obsahujú avantgardné tvary, ktoré poskytnú vašej kuchyni unikátny charakter.

Kuchyna bez dymu s dizajnovým digestorom
Vertikálny nástěnný model Teka DH 980 je vybavený ultra tenkým zakriveným dizajnom krídla, ktorý dodá vašej kuchyni unikátny charakter. Okrem toho, vďaka technológii extrakcie, budete môcť pripraviť lahodné recepty bez dymu alebo pachov. Nebudete sa musieť obávať ani hluku, pretože sú mimoriadne tiché. Objavte všetky jeho funkcie a ukážte to.

Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.
Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40484821
6 položky

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez
Montáž
Na stenu
Prevedenie
Nastenný
Šírka odsávača
900 mm
Výkon
240 - 650 m3/h
Recirkulačný
áno
Počet rýchlosti
3 (+ 1 intenzívny)
Osvetlenie
LED 2 x 1,5 W
Počet motorov
1
Vývod vzduchu
Z vrchu
Záruka
2 roky
Energetická trieda
C
Hlučnosť
48 - 66 db

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU