• Znížená cena
Teka DPL 1185 ISLA
  • Teka DPL 1185 ISLA
  • Teka DPL 1185 ISLA
  • Teka DPL 1185 ISLA

Teka DPL 1185 ISLA

839,00 €
755,10 € Zľava 10%
S DPH

Ostrovný digestor DPL 1185 ISLA v prevedení nerez/čierna s maximálnym výkonom 782 m3/h, Hlučnosť 54 - 66 dB, 4 x Led osvetlenie, Možnosť recirkulácie, Šírka 110 cm, Energetická trieda A, Vývod vzduchu 150 mm.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Teka DPL 1185 ISLA

Stropný odsávač par 110 cm
Priestorový horizontálny odsávač par
Dotykový ovládač
Digitálny programátor
Twin turbínový motor s výkonom 782 m3 / h
Osvetlenie - LED diódy 4 x 3 W
3 rýchlosti + 1 intenzívne
Elektronický časovač s oneskorenou funkciou vypnutia
Indikátor sýteného ltra
Dvojdielny teleskopický kryt uzáveru
Hliníkové tukové filtre
MožnosĤ recirkulácie cez uhlíkové ltre
Výfukový systém s priemerom ∅150 mm
Hladina hluku min. 54 dB
Hladina hluku dosahuje až 66 dB
Energetická účinnosť: A

Obsah balenia
Tukový filter

Príslušenstvo k dokúpeniu
Recirkulačný set Teka Set 1/T

Kuchyňa bez dymu s dizajnovým digestorom
Objavte nový digestor DPL 1185 ISLAND značky Teka. Vďaka svojim technologickým inováciám a funkciám ponúka Teka's range ponúka nové pohodlie vo vašej kuchyni. Sú veľmi jednoduché a presné. Jeho široký formát vám ponúka všetky možnosti týkajúce sa dizajnu a veľkosti.

Motory Teka Ecopower, maximálna účinnosť s minimálnou spotrebou
Nové motory Ecopower namontované na digestoroch spoločnosti Teka majú nielen vynikajúcu extrakčnú kapacitu, ale zaručujú aj nízku spotrebu a minimálny výkonový hluk. Dosiahli sme vývoj motorov triedy A, výkonných a zároveň efektívnych, ktoré dokážu znížiť spotrebu energie o 60%. Kukly navrhnuté tak, aby spotrebovali menej pri každom varení, zatiaľ čo boli zodpovední za životné prostredie.

Rozlúčte sa s tými nepríjemnými zvukami vo vašej kuchyni
Odsávače Teka sú tak tiché, že si sotva všimnete, že vystupujú pri varení vašich obľúbených receptov. Naše kapucne sú vybavené veľmi stabilnými zvukotesnými panelmi, ktoré utlmujú kapotu a výrazne znižujú hladinu hluku spôsobenú extrakciou.

Odvádzanie vzduchu zo všetkých uhlov
Teka pracuje na tom, aby si vychutnávala kuchyňu bez pachov a dymu. To je dôvod, prečo naše kapucne majú vyspelý a inovatívny obvodový extrakčný obrysový systém, ktorý dokáže extrahovať vzduch z každého uhla. Vďaka tomuto typu technológie, založené na Venturiho efekte, dym a pachy nemôžu uniknúť odsávacej kapacite. Jediná aróma, ktorú si všimnete, pochádza z vašich lahodných receptov a vo vašej kuchyni si vychutnáte čerstvý a čistý vzduch.

Zostavte ich a nebojte sa ich vypnúť
Pri varení sa odporúča ponechať odsávačku na chvíľu aj po dokončení. Odsávače Teka sú pre vás veľmi jednoduché, pretože sú vybavené programátorom extrakcie času. Môžete nastaviť odsávač, aby ste filtrovali vzduch bez toho, aby ste sa obávali, že ho vypnete, pretože to urobí sám.

LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.

Nový dotykový ovládací panel s pozornosťou do najmenších detailov
Teka si uvedomuje, že každý detail sa počíta a nič necháme na náhodu. Z tohto dôvodu je tento nový kryt vybavený elegantným čiernym sklom dotykového ovládacieho panelu s veľmi citlivou bielou sieťotlačou, ktorá je mimoriadne pohodlná na použitie a je schopná poskytnúť kapucňu unikátny charakter.

Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.
Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40483173
1 ks
2019-11-13

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez/čierne sklo
Montáž
Do stropu
Prevedenie
Ostrovný
Šírka odsávača
1100 mm
Výkon
800 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Recirkulačný
áno
Počet rýchlosti
3 (+ 1 intenzívny)
Osvetlenie
LED 4 x 3 W
Počet motorov
1
Vývod vzduchu
Z vrchu
Záruka
5 rokov
Energetická trieda
A
Hlučnosť
54 - 67 db

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU