• Znížená cena
Teka Doble Master 40.1 DT 2x16l
  • Teka Doble Master 40.1 DT 2x16l
  • Teka Doble Master 40.1 DT 2x16l

Teka Doble Master 40.1 DT 2x16l

115,00 €
95,45 € Zľava 17%
S DPH

Teka Doble Master 40.1 DT 2x16l je košový systém pre triedenie odpadu vhodný pre montáž do skrinky so šírkou 40 cm, 2 x odpadový koš.

Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

TEKA DOUBLE MASTER 40.1 DT

Vlastnosti :

plnovýsuv
konštrukcia: strieborná
2 odpadové nádoby
objem nádob: 2 x 16l
maximálne zaťaženie: 20 kg

Vhodné pre spodné skrinky so šírkou od 40 cm. Montáž na dno skrinky.

Základné Parametre :

TYP INŠTALÁCIE výsuvný kôš
ŠÍRKA SKRINKY 40 cm
OBJEM KOŠA 2 x 16 l
ROZMER (V × Š × H) 320 x 338 x 475 mm

V dobe ochrany životného prostredia je dôležité myslieť na separovaný zber - systém Teka Vám umožňuje jednoduché a rýchle riešenie pre triedenie odpadu.

V DODÁVKE

plastové nádoby a montážne príslušenstvo

Spoločnosť TEKA

Skupina TEKA zamestnáva v súčasnosti asi päť tisíc pracovníkov. Jej ročný obrat prevyšuje jednu miliardu eur.Tento koncern nemeckého pôvodu sa môže pochváliť vyše osemdesiatročnými skúsenosťami. Jeho výrobný program tvorí šesť hlavných oblastí – výrobky pre domácnosť, vybavenie profesionálnych kuchýň, sanitárne zariadenia, priemyselné a nápojové kontajnery z ušľachtilej ocele, ako aj elektronika. V oblasti kuchynskej techniky kladie TEKA dôraz na vysoký štandard kvality a jednoznačne sa radi potrebami zákazníka. Vyrába špičkové zabudované kuchynské prístroje a z celosvetového hľadiska patrí k popredným značkám. TEKA je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, je prítomná na celom svete. Odbytové spoločnosti firmy TEKA dodávajú umývačky riadu a ďalšie vstavané kuchynské prístroje zákazníkom zo 125 štátov sveta, ležiacich na všetkých piatich kontinentoch. Skupina má 33 pobočiek a 29 závodov.

Kuchynská divízia TEKA

V oblasti kuchynského zariadenia patrí TEKA medzi špičkové značky, najmä čo sa týka drezov a vstavaných spotrebičov. Ponúka vysokokvalitné domáce i profesionálne vybavenie. Je jedným z najväčších svetových výrobcov drezov a jediným, ktorý vyrába plne integrovateľné zostavy, to znamená, že dokážeme vybaviť Vašu kuchyňu od začiatku až do konca značkovými prístrojmi značky TEKA. Skupina má vlastnú predajnú sieť, ktorá značku TEKA prináša do všetkých kútov našej planéty. Jednotlivé spoločnosti skupiny – pôsobiace v 33 štátoch sveta – dodávajú drezy a vstavané spotrebiče do 125 štátov sveta na piatich kontinentoch. Za každým výrobkom TEKA sa skrývajú vedomosti a schopnosti ozajstných špecialistov a vyše osemdesiatročná skúsenosť.

887811
8 položky

Tabuľka dát

Montáž
Do skrinky
Objem
2 x 16l
Prevedenie
Výsuvný
Rozmer
320 x 338 x 475 mm
Šírka
400 mm
Šírka skrinky
400 mm
Záruka
2 roky

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU