• Znížená cena
Teka DHT 1285 EP
  • Teka DHT 1285 EP
  • Teka DHT 1285 EP

Teka DHT 1285 EP

1 269,00 €
1 053,27 € Zľava 17%
S DPH

Stropný digestor DHT 1285 EP v nerezovom prevedení s výkomom 240 - 631m3/h, Hlučnosť 47 - 60 dB, Diaľkové ovládanie, Led osvetlenie 4 x 3W, Energetická trieda A, 10 stupňov výkonu, Možnosť recirkulácie, Šírka 120 cm.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  •  Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
  • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
  •  Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
  • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Odťah do exteriéru

Stropný odsávač pár 120 cm
Dialkové ovládanie - digitálny programátor
Dvojitý turbínový motor s výkonom 240 - 631m3 /h
Osvetlenie - LED diódy 4 x 3 W
6 rýchlostných stupňuv + 4 rýchlosti intenzity
Elektrycký časovač s funkciou odloženého vypnutia
Indikátor nasýtenia filtra
Stropné konštrukcie
Vhodné pre kuchyne 47m2
Hliníkové tukové filtre
Možnosť recirkulácie cez uhlíkové filtre : D4C
nie su súčasťou dodávky
Hlučnosť 47 - 60 dBA
Odťah o 150mm
Odporúča sa pre kuchyne až 47 m ²
Energetická trieda : A

V DODÁVKE
Diaľkové ovládanie
Tukový filter

Príslušenstvo k dokúpeniu
Možnosť recirkulácie cez uhlíkové filtre : D4C
nie su súčasťou dodávky


Kuchyna bez dymu s dizajnovým digestorom
Objavte nový kryt Teka značky DHT 1285. Vďaka svojim technologickým inováciám a funkciám ponúka Teka's range kapucí ponúka pohodlie vo vašej kuchyni. Sú veľmi jednoduché a presné. Jeho široký katalóg vám ponúka všetky možnosti týkajúce sa dizajnu a veľkosti.

Diaľkovo ovládaný odsávač
Tento odsávač vám umožní udržať vašu kuchyňu vždy vôňu a bez dymu najjednoduchším a najjednoduchším spôsobom, pretože je vybavený systémom diaľkového ovládania, ktorý vám umožňuje otvoriť svoj motorizovaný panel a pohodlne a vzdialene upraviť jeho funkcie.

LED osvetlenie, silné a environmentálne zodpovedné
Vychutnajte si silné osvetlenie počas varenia najlepších receptov. Tento kryt má trvanlivé, dlhodobé a efektívne LED svetlá, ktoré spotrebúvajú až 10-krát menej energie ako bežné halogénové žiarovky. Kuchár ľahko šetrí peniaze a energiu.

Motory Teka Ecopower, maximálna účinnosť s minimálnou spotrebou
Nové motory Ecopower namontované do digestorov Teka majú nielen vynikajúcu extrakčnú kapacitu, ale zaručujú aj nízku spotrebu a minimálny výkonový hluk. Dosiahli sme vývoj motorov triedy A, výkonných a zároveň efektívnych, ktoré dokážu znížiť spotrebu energie o 60%. Kukly navrhnuté tak, aby spotrebovali menej pri každom varení, zatiaľ čo boli zodpovední za životné prostredie.

Zostavte ich a nebojte sa ich vypnúť
Pri varení sa odporúča ponechať odsávačku na chvíľu aj po dokončení. Odsávače Teka sú pre vás veľmi jednoduché, pretože sú vybavené programátorom extrakcie času. Môžete nastaviť odsávač, aby ste filtrovali vzduch bez toho, aby ste sa obávali, že ho vypnete, pretože to urobí sám.

Odvádzanie vzduchu zo všetkých uhlov
Teka pracuje na tom, aby si vychutnávala kuchyňu bez pachov a dymu. To je dôvod, prečo naše kapucne majú vyspelý a inovatívny obvodový extrakčný obrysový systém, ktorý dokáže extrahovať vzduch z každého uhla. Vďaka tomuto typu technológie, založenému na Venturiho efekte, dym a pachy nemôžu uniknúť odsávacej kapacite. Jediná aróma, ktorú si všimnete, pochádza z vašich lahodných receptov a vo vašej kuchyni si vychutnáte čerstvý a čistý vzduch.


Značka Teka
Teka je jedným z najväčších svetových výrobcov doplnkov do kuchyne s vyše 80-ročnou tradíciou. V oblasti kuchynských zariadení patrí medzi špičkové značky nemeckého pôvodu, kladie dôraz na vysoký štandard kvality a riadi sa výhradne potrebami zákazníka. Teka je skrátka v kuchyni doma. Prostredníctvom jedenástich výrobných závodov v Európe, dvoch v Amerike a jedného v Ázii, ako aj vďaka celoplošnej odbytovej sieti, má pokrytie na celom svete.

Značka Teka má v ponuke digestory pre všetky možné inštalácie. Od ostrovčekových – priestorových, cez komínové – dekoratívne až po klasické – podstavné či vstavané. Všetky odsávače Teka sú štandardne vybavené hliníkovými tukovými filtrami.

40484180
1 ks

Tabuľka dát

Farba Vlastnosti
Nerez
Montáž
Do stropu
Prevedenie
stropný
Šírka odsávača
1200 mm
Výkon
240 - 647 m3 / hod
Priemer odťahu
150 mm
Recirkulačný
áno
Počet rýchlosti
6 + 4 intenzívne
Osvetlenie
LED 4 x 3 W
Počet motorov
1
Záruka
2 roky
Energetická trieda
A
Hlučnosť
47 - 60 db

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU