• -12%
Teka Centroval 45 TG - Čierna metalická - Granitový kuchynský drez
  • Teka Centroval 45 TG - Čierna metalická - Granitový kuchynský drez
  • Teka Centroval 45 TG - Nákres drezu

Teka Centroval 45 TG

196,00 €
172,48 € Zľava 12%
S DPH

Granitový drez Centroval 45 TG Špecifický drez s rozmermi 510 mm, Jednodrez bez odkvapovej plochy, hĺbkou 184 mm, Excentrické ovládanie, 2 x predpripravený otvor na vyklepnutie, Minimálna šírka skrinky 45 cm, Montáž na dosku/pod dosku, Kompletný sifón s odbočkou na umývačku riadu.

Vytvorte si vlástný set zo zľavou 3-5%.

Metalické batérie
Granitové batérie
Košové systémy
Dávkovače saponátu
Drvič odpadu
Farebné prevedenie
Množstvo
Dodanie : 3 - 8 dní

 

Záleží nám na Vás!

 

Doprava nad 100€ zadarmo!

 

Príprava otvorov pre drezy!

 

100% garancia vrátenia peňazí!

Teka Centroval 45 B-TG - Granitový drez


Drez TEKA CENTROVAL 45 TG je okrúhlym špecifickým jednodrezom s modernými kontúrami z materiálu tegranit s hĺbkou vaničky 184 mm a rozmerom ∅ 510 mm. Granitový drez TEKA CENTROVAL 45 TG je určený výhradne na montáž do minimálnej šírky skrinky s rozmerom 45 cm.

Pre zabudovanie drezu pod pracovnú dosku :
pod dosku Zabudovanie zospodu – Pre tento štýl montáže sú prevažne vhodné pracovné dosky kamenné.
Minimálna šírka pre osadenie pod dosku - skrinky potrebná pre správne osadenie kuchynského drezu do spodnej kuchynskej skrinky.
Pre zabudovanie drezu na pracovnú dosku :
na dosku Zabudovanie zhora - klasické zabudovanie kuchynského drezu zhora na pracovnú dosku. typ osadenia, je vhodný pre všetky typy materiálov pracovných dosiek. Táto montáž kuchynského drezu je veľmi jednoduchá a rýchla.
Minimálna šírka pre osadenie na dosku - skrinky potrebná pre správne osadenie kuchynského drezu do spodnej kuchynskej skrinky.
Parametre :
Materiál Tegranit
Rozmery drezu 510 mm
Rozmery výrezu 490 mm
Rozmer vaničky 385/184 mm
Hĺbka vaničky 184 mm
Excentrické ovládanie Áno
Tvar drezu Jednodrez
Orientácia drezu Špecifický
V DODÁVKE
sifón pre úsporu miesta 6/4 s odbočkou na umývačku riadu
excentrické ovládanie
2 predvŕtané otvory na vyklepnutie
úchyty


Orientácia drezu
Dôležitým parametrom pre výber správneho typu drezu je priestorová orientácia hlavnej vaničky. TEKA CENTROVAL 45 TG sa radí medzi špecifický typ drezu, ktorého situovanie vaničky je jednoznačné.

Vyrážanie otvorov
Drez TEKA CENTROVAL 45 TG disponuje dvoma predfrézovanými otvormi určenými na vyklepnutie zo spodnej časti drezu, z lícovej časti otvory nie je vidieť. Predfrézované otvory majú štandarný rozmer 35 mm a sú určené pre inštaláciu batérie, alebo ďalšieho príslušenstva. Pred vyhotovením otvorov drezu je dôležité si skontrolovať nadväzujúce nálepky, či sa náhodou neposunuli zo stredov budúcich otvorov. Vyrážať otvory je možné zásadne z lícovej - vrchnej strany drezu.

Excentrické ovládanie
Drez TEKA CENTROVAL 45 TG disponuje excentrickým ovládaním situovaným na dreze. Excentrické ovládanie je diaľkovým ovládaním výpuste zloženým z lanka a otočného kolieska, pomocou ktorého sa pohodlne, takpovediac suchou cestou otvára a zatvára sitková výpusť drezu.


Výrobca TEKA

Nemecká spoločnosť TEKA je spoľahlivým výrobcom kuchynského vybavenia a radí sa k svetovým značkám, ktoré určujú nový smer vo vývoji a zdokonaľovaní použitých technológií v domácnostiach a priestoroch profesionálnych kuchýň. Tegranitové drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie tohto výrobcu, vďaka tomu je možné úplné zladenie a ucelený vzhľad zvoleného setu.

3 položky

Tabuľka dát

Materiál
Granitové drezy
Montáž
Na dosku, pod dosku
Orientácia
Špecifický
Šírka
450 mm
Šírka skrinky
450 mm
Excentrické ovládanie
Ano
Rozmer drezu
∅ 510 mm
Rozmer výrezu
∅ 490 mm
Predpripravene otvory
2
Vyhotovené otvory
Nie
Hĺbka vaničky
184 mm
Záruka
2 roky
Otvor drezu
ø 9cm (3,5 ")

Špecifické referencie

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU