• -12%
Elica Aplomb BL/A/60 - Komínový digestor - Čierne sklo

Elica Aplomb BL/A/60

439,12 € Ušetríte 12%
499,00 €
S DPH

Nástenný digestor Elica Aplom BL/A/60 s výkonom 680 m3/h, hlučnosť 51 - 64 dB, montáž na stenu, energetická trieda A, šírka digestora 60 cm, možnosť recirkulácie.

Vytvorte si vlastný set zo zľavou až 7%.

Kuchynské drezy
Kuchynské batérie
Košové systémy
Drviče odpadu
Spotrebiče

 

Počet kusov
Dodanie : 2 - 5 dní

Mohlo by sa Vám hodiť toto príslušenstvo

Recirkulácia

Odťah do exteriéru

Elica Aplomb BL/A/60 - Komínový digestor


V súčasných priestoroch sa čoraz viac stáva, že sa kuchynské prostredie zbieha v živé. Vďaka svojmu kompaktnému, lineárnemu a elegantnému dizajnu sa Aplomb dobre integruje do dnešného domáceho prostredia bez toho, aby sa vzdal dobrého výkonu.
Vizuálna ľahkosť prístroja Aplomb je koncipovaná tak, aby vyhovovala technológii Multi-d Capture, ktorá umožňuje zachytávať výpary a nepríjemné zápachy z troch strán (zdola a zboku). Ešte väčšia odsávacia plocha pre špičkový výkon.
Kapucňa sa veľmi ľahko čistí vďaka svojmu plochému tvaru. Aplomb bol navyše navrhnutý tak, aby poskytoval ľahký a bezpečný zážitok z údržby: po otvorení panelu je možný priamy prístup k vnútornej časti kukly bez akýchkoľvek prekážok a tukové filtre je možné vybrať iba ich vysunutím .
Dokonca aj interakcia je intuitívna a zjednodušená vďaka novému kapacitnému používateľskému rozhraniu, ktoré je vybavené funkciou oneskorenia vypnutia, ktorá umožňuje spotrebiteľovi nastaviť automatické vypnutie zvolenej rýchlosti po vopred nastavenom čase.

Parametre :
PrevedenieKomínový digestor s montážou na stenu
FarbaČierne sklo
Šírka digestora60 cm
Výkon680 m3/h
Hlučnosť51 - 64 dB
Ovládanie3S + B Kapacitné dotykové ovládanie
OsvetlenieStrip Led 1x3 W 3500 K
Napájanie220 - 240 V
Energetická triedaA
Obsah balenia :
Teleskopický komínový kryt
Tukový filter
Montážne príslušenstvo
Značka Elica

Spoločnosť Elica je celosvetovým lídrom v dizajne a produkcii širokého množstva digestorov do domácnosti. Dynamika stálosti a zdokonalovania boli vždy pohonom na zmenu a hľadanie " nového ovzdušia" a neprieskumaných horizontov plných možností.
Značka Elica je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár. Za posledných 40 rokov si viac ako 40 miliónov rodín na celom svete vybralo výrobok Elica za pomocníka na kontrolu kvality ovzdušia v ich kuchyni. Výrobky Elica sú v súčasnosti pravdepodobne najlepšie, aké si zákazník na trhu môže vybrať. Ako jediná značka má v ponuke aj digestory, ktoré sa sami zapínajú a vypínajú na základe prepojenia s varnou doskou.

PRF0166938
4 položky

Data sheet

Farba Vlastnosti
Čierne sklo
Montáž
Na stenu
Prevedenie
Nastenný
Šírka odsávača
600 mm
Výkon
680 m3/h
Priemer odťahu
150 mm
Recirkulačný
áno
Osvetlenie
Led 1 x 3 W
Vývod vzduchu
Z vrchu
Záruka
2 roky
Energetická trieda
A
Hlučnosť
51 - 64 dB
Nový produkt

Reviews

Write your review

Elica Aplomb BL/A/60

Nástenný digestor Elica Aplom BL/A/60 s výkonom 680 m3/h, hlučnosť 51 - 64 dB, montáž na stenu, energetická trieda A, šírka digestora 60 cm, možnosť recirkulácie.

Vytvorte si vlastný set zo zľavou až 7%.

Kuchynské drezy
Kuchynské batérie
Košové systémy
Drviče odpadu
Spotrebiče

 

Write your review