Ľavý banner

Hovoria o nás

Hovoria o nás

Ľavý banner

O nás

Naša spoločnosť ponúka 

KVALITNÉ PRODUKTY

Pri zaraďovaní produktov do našej ponuky dbáme o ich prvotriednu kvalitu. V našej ponuke nájdete len tie na najkvalitnejšie produkty od najlepších svetových značiek a výrobcov.

NAJLEPŠIE CENY

Garantujeme Vám najnižšie ceny tovaru a ďalších produktov v našom e-shope digestor.sk. Pokiaľ nájdete rovnaký tovar s nižšou cenou v inom obchode garantujeme Vám rovnakú cenu. Stačí keď pri objednávke tovaru vložíte link s nižšou ponukou do poznámky (nevzťahuje sa na tovar vo výpredaji alebo tovar určený do iných krajín).

‎ŠIROKÝ SORTIMENT

Na stránke nášho elektronického obchodu Vám ponúkame pestrý výber, digestorov, kuchynských drezov, batérií a príslušenstva v rôznych materiálových a farebných prevedeniach od niekoľkých svetových výrobcov.

‎RÝCHLOSŤ DODÁVOK

Našou prioritou je rýchle dodanie tovaru priamo k Vám. Ak je vybraný tovar skladom, snažíme sa o jeho čo najrýchlejšiu expedíciu.

‎ODBORNOSŤ

Vďaka odbornému vzdelaniu, skúsenostiam a dlhoročnému pôsobeniu na trhu s kuchynskými drezmi a doplnkami Vám vieme zaručiť profesionálny a odborný prístup.

‎ÚSTRETOVOSŤ

Pri výbere toho správneho produktu pre Vašu kuchyňu Vám kedykoľvek telefonicky alebo písomne radi poradíme. Sme mladý a profesionálny tím, a naši dizajnéri Vám radi poradia a navrhnú aj jedinečné a originálne riešenie.