Ľavý banner

Hovoria o nás

Hovoria o nás

Ľavý banner

Moderné spotrebiče do kuchyne - kvalitné a inovatívne technológie!

- kategórie Digestory

Moderné zariadenia sa naďalej vyvíjajú a stávajú sa funkčnejšími. No okrem pohodlia sa snažia zariadenie zladiť k štýlu interiéru – a teraz sú veľmi obľúbené vstavané kuchynské spotrebiče, ktoré nielen šetria miesto, ale dodávajú aj estetiku.

Výhody moderných kuchynských spotrebičov sú mnohé. Po prvé, multifunkčnosť - moderné mikrovlnné rúry majú funkciu ohrevu a rozmrazovania, varenie pokrmov v konvekčnom alebo grilovacom režime. Po druhé, úspora energie a hospodárnosť - môžete používať niekoľko zariadení súčasne, čo nepovedie k vysokým sumám za elektrinu, pretože najnovšie modely majú ekomotory a šetria spotrebu energie.

Hlavné typy kuchynských spotrebičov

Mikrovlnná rúra. Ideálne pre domáce a profesionálne kuchyne. Rýchlo zohreje raňajky, kým sa budete obliekať, rozmrazí mäso, kým budete umývať zeleninu, a pripraví chutné pečivo na čaj niekoľko minút pred príchodom hostí.

Elektrická rúra. Multifunkčný pomocník pre každú gazdinku. Energeticky úsporné, so širokým teplotným rozsahom a estetickým dotykovým panelom. Má cca 10 programov varenia, samočistiaci systém, spaľovanie zvyškov tuku a nečistôt.

Drez. Má drenážny povrch, dokonale sa hodí do akéhokoľvek dizajnu. Ekonomické a ľahko použiteľné. Zariadenie sa ľahko inštaluje aj do skladacích dosiek.

Sklo keramická doska. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a čierneho skla vyzerá šik a draho. Disponuje dotykovým ovládaním, indikátorom ohrevu a signálnym senzorom, ktorý umožňuje nastaviť dobu varenia. Môžete tak robiť aj iné domáce práce a nemusíte sa báť, že vám na sporáku niečo „vytečie“.

DigestorOstrovčekový vstavaný digestor je najmodernejšou možnosťou. Výkon prístroja vám umožní okamžite absorbovať všetko nepotrebné a udržať čerstvý vzduch v kuchyni po aktívnom varení. Zariadenie je prakticky tiché, s indikátorom vysokého výkonu.

Hlavné kritériá pre výber kvalitných kuchynských spotrebičov

Moderné zariadenia majú vyššiu cenu, preto si vyberajte modely vyrábané osvedčenými svetovými značkami. Kontrola prítomnosti všetkých originálnych dokumentov a certifikátov výrobnej spoločnosti pomôže vyhnúť sa falšovaniu.

V opačnom prípade sa riaďte svojimi vlastnými preferenciami, dizajnom, parametrami kuchyne, ako aj umiestnením a dostupnosťou hotových komunikácií.

Moderné spotrebiče do kuchyne sú vašim komfortom, šetria čas a elektrinu a jednotný štýl spotrebičov robí interiér uceleným a harmonickým!

Zdieľaj tento článok

Add a comment