Alveus a výhody kuchynských drezov

Alveus a výhody kuchynských drezov

Uverejnené: 2021-04-16 - Kategórie: Kuchynské drezy
Moderné kuchyne sú flexibilné, dobre navrhnuté a stále viac oslobodené od tradičného delenia do oblasti varenia, práce a umývanie. S najmodernejšími drezy značka Alveus podporuje inovatívne a funkčné kuchynská riešenia, ktoré prekračujú medze "mokrého" kuchynského priestoru. Alveus sa tak stáva dôležitou súčasťou každodenného života. Drezy sú navrhnuté a vyrábané zodpovedajúcim spôsobom a zobrazujú štyri najvýznamnejšie kvality, ktoré Alveus umiestnili medzi najlepšie výrobky na trhu.


Pevnosť materiálov

Alveus drezy patrí medzi najviac tvrdé drezy na trhu, pretože sú vyrobené z nerezovej ocele 18/10 do hrúbky 1 mm. Hlavnou výhodou hrubšie ocele je väčšia odolnosť proti nárazom, zvýšená stabilita umývadlá a výrazne znížená hladina šumu. Pri porovnaní hmotnosti sú drezy z hrubšie nerezovej ocele ťažšie.
Žulové kompozitný drezy sa skladajú z žulových dielov pevne spojených s vysoko kvalitnou akrylovou živicou, ktorá pomáha získať vynikajúce mechanické vlastnosti a chemickú odolnosť. Niektoré výrobky Alveus sú vyrobené z tvrdeného skla, čo je typ bezpečnostného skla sa značne zvýšenou húževnatosťou a tepelnou odolnosťou.

Alveus-form-30


Pohodlné drezy

Alveus drezové vane môžu byť hlbšie ako iné výrobky tohto druhu. Kapacita drezu sa tak zvyšuje až o niekoľko litrov, čím je oveľa pohodlnejšie upratovanie veľkého množstva riadu. Drezy sú s odtokom 1 1/2 "alebo 3 1/2" (v závislosti od modelu), čo umožňuje rýchle odvodnenie veľkého množstva vody.


Zdravé a šetrné k životnému prostrediu


Alveus drezy sú povrchovo upravené tak, aby odolali rastu plesní, mikroorganizmov a baktérií. Všetky povrchy možno úplne úplne vyčistiť, pretože drez nemá žiadne neprístupné rohy, kde sa hromadia zvyšky potravín a ďalšie nečistoty. Drezy Alveus sú tiež šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú toxické látky, ktoré sa pri rozklade uvoľní do životného prostredia.


Trvanlivosť

Alveus drezy sa ľahko čistia a udržujú, pretože sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduchú údržbu bez agresívnych čistiacich prostriedkov. Kompozitné i nerezové drezy sú odolné proti nárazom, vysokým teplotám, poškriabaniu a všetkým druhom škvŕn.


Súvisiace príspevky

Zdieľajte tento obsah

Vyhľadať v poradni

Napísali o nás

Overený zákazník
4.504.504.504.504.50
Celkový názor:
komunikácia s obchodom na 1*. Všetky otázky ohľadne výberu tovaru boli predajcom zodpovedané, pripadne navrhnuté lepšie riešenie. Tovar prišiel v požadovanej kvalite. Maximálna spokojnosť. Pred záväzným objednaním odporúčam (pre istotu) overiť info ohľadne dostupnosti tovaru!


23.03.2021

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Výhodný nákup kompletnej zostavy kuchynských spotrebičov Výborné ceny
Celkový názor:
Poradenstvo na skvlej úrovni


22.03.2021

Overený zákazník
4.504.504.504.504.50
Výhody:
Pri väčších spotrebičoch dovoz zadarmo Najlepšie ceny
Celkový názor:
Ochota poradiť a odborne pomôcť s výberom.


22.02.2021

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Ústretový prístup a skvelá komunikácia. Na dlhšiu dodaciu lehotu som bola hneď upozornená, pretože tovar nebol na sklade, takže všetko v poriadku.


25.02.2021

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Jednoduchí, rýchlo k spokojnosti ...


15.02.2021

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU