• Znížená cena
Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S
 • Blanco Nova 6 S

Blanco Nova 6 S

229,00 €
191,00 € Zľava 38,00 €
S DPH

Granitový drez Nova 6 S obojstranný s rozmermi 1000 x 500 mm, Jednodrez s prídavnou vaničkou a odkvapom, hĺbkou 190/130 mm, 2 predpripravené otvory na vyklepnutie, Minimálna šírka skrinky 60 cm, Montáž na dosku, Kompletný sifón s odbočkou na umývačku riadu.

Farebné prevedenie
Množstvo
Dodanie : 2 - 5 dní

 • Záleží nám na Vás! Záleží nám na Vás!
 • Doprava nad 100€ zadarmo! Doprava nad 100€ zadarmo!
 • Príprava otvorov pre drezy! Príprava otvorov pre drezy!
 • 100% garancia vrátenia peňazí! 100% garancia vrátenia peňazí!

Príslušenstvo k produktu

Darček čistiaci prostriedok

Blanco Activ Prášok
Blanco Activ Prášok
4,00 € 0,00 €

Blanco Nova 6 S


Atraktívny granitový drez Blanco NOVA 6 S predstavuje vysoko kvalitný a nadčasový drez v modernom dizajne. Celkové rozmery drezu sú komfortných 1000 x 500 mm. Vanička drezu pre praktické využitie disponuje rozmermi 360 x 420 mm a hĺbkou 190 mm, kde bez problémov umyjete aj väčšie riady. Pre ešte väčšie pohodlie a využitie drez disponuje aj prídavnou vaničkou o rozmeroch 160 x 310 mm hlbokou 130 mm. V malej vaničke pohodlne umyjete ovocie, zeleninu či zlejete cestoviny. Pre maximálne využitie drez disponuje aj priestranným odkvapom v modernom prevedení.

Drez je vhodný pre montáž na pracovnú dosku. Pri montáži je potrebná spodná skrinka so šírkou minimálne 60 cm. Nakoľko je drez obojstranný, je len na Vás či si pri montáži zvolíte orientáciu hlavnej vaničky na pravej alebo na ľavej strane.

Materiál drezu Vám zaručuje jednoduchú a finančne nenáročnú údržbu. Granit nezadržiava nečistoty a preto ho jednoducho očistíte aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Je veľmi odolný voči poškodeniu a vysokým teplotám a taktiež je farebne svetlostály. Stačí si už len vybrať z našej širokej ponuky farebných prevedení.


Základné Parametre :

MATERIÁL : granit
ROZMERY DREZU : 1000 x 500 x 190 mm
ROZMERY VÝREZU : 976 x 476 mm
MINIMÁLNA ŠÍRKA SKRINKY : 60 cm
HĹBKA VANIČKY : 190/130 mm
EXCENTRICKÉ OVLÁDANIE : Nie
MONTÁŽ DREZU : na dosku
TVAR DREZU : jednodrez s odkvapom a vaničkou
ORIENTÁCIA DREZU : obojstranný
VÁHA : 13 kg

V DODÁVKE :

sifón komplet = odtoková armatúra + zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu
2x 3 ½ výpusť so sitkom
úchyty
2 predvŕtané otvory na vyklepnutie


Orientácia drezu
Základným parametrom, ktorý by ste mali zvážiť pred samotnou kúpu drezu je jeho orientácia. Blanco Nova 6 S sa radí medzi univerzálne obojstranné drezy, ktoré možno otočiť na pravú i ľavú stranu.

Vyrážanie otvorov
Nálepky z drezu neodlepujte. Uistite sa, či sa neposunuli zo stredu budúceho otvoru a pred samotným vyrážaním podložte drez zospodu z oboch strán. Vyklepkávanie otvorov prevádzajte pevnou oceľovou tyčou zásadne z vrchnej strany drezu.

Materiál
Výhodou granitového materiálu je odolnosť proti poškriabaniu, vysokým teplotám i usadzovaniu nečistôt. Homogénne (rovnorodé) drezy tohto typu sú vyrábané z drveného kameňa (kremeň, žula), akrylátového spojiva a farbiva, vďaka čomu je ich povrch kamenitý. Ďalším kladným bodom je jednoduchá údržba a nízka pórovitosť, vďaka ktorej si poradia aj so škvrnami od vína či červenej repy.


Značka Blanco
Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, kuchynských batérií a príslušenstva značky BLANCO. V ponuke sú aj akciové sety nerezových a silgranitových kuchynských drezov a batérií BLANCO.
Kuchynské drezy BLANCO sú k dispozícii v troch materiáloch – nerez, silgranit a keramika. Silgranitové a keramické drezy sú vyrábané v niekoľkých farebných odtieňoch. V rovnakých materiáloch a farbách sú vyrábané aj kuchynské batérie, vďaka čomu je perfektné zladenie kuchynského drezu a batérie veľmi jednoduché.

5 položky

Tabuľka dát

Materiál
Granitové drezy
Montáž
Na dosku
Orientácia
Obojstranný
Šírka skrinky
600 mm
Excentrické ovládanie
Nie
Rozmer drezu
1000 x 500 mm
Rozmer výrezu
976 x 476 mm
Predpripravene otvory
2
Vyhotovené otvory
Nie
Hĺbka vaničky
190/130 mm
Záruka
2 roky
Otvor drezu
ø 9cm (3,5 ")

Špecifické referencie

3 produkty v rovnakej kategórii:

Teka Aura 60 B-TB

Teka Aura 60 B-TB - Čierna metalická

Blanco Zenar 45 S granitový...

Blanco Zenar 45 S granitový ľavý s excentrom

Blanco Legra 6 S Compact

Blanco Legra 6 S Compact

VYBERTE SI PRODUKTY PODĽA VÝROBCU